Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok hajlamos hízni?

Miért nem vagyok hajlamos hízni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a testsúlyommal egyáltalán, de nem tudok hízni. Még csak azt sem mondhatnám, hogy genetika, hisz a családomban minden férfi 90-100 kg feletti. Édesapám naponta 2x étkezik, reggelit egyáltalán nem, csak ebédet és vacsorát, ennek ellenére tartja a 90kg feletti súlyát. Jómagam 4-5x is étkezem egy nap, többet eszem mint apám, jóval többet, ennek ellenére mégsem hízok. Hozzátenném, gyakran edzem, ahol sok kalóriát égetek, de megint csak apámat tudom példázni, hetente 100-150km távolságot teker, és így sem veszít a súlyából. 178 cm vagyok és 70 olykor 72 kiló. Mit kéne még tennem, hogy hízzak végre?
2012. szept. 13. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen az alkatod. Ne akarj meghízni.
2012. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit = fogyás

Kalóriatöbblet = hízás

Ha az elhasznált kalória és a bevitt kalória ugyanannyi az = súlymegtartás. Ez olyan törvény, amit hiába akarsz, nem tudsz meghazudtolni. Te csinálod rosszul. Ez ezer százalék.

2012. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!