Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vegetáriánusok tényleg fogynak?

A vegetáriánusok tényleg fogynak?

Figyelt kérdés

Egy haverom azért fogyott le nagyon hamar azaz 75kg-ról 55-re mert ha étkezett akkor répát, almát valamint retket evett egész nap!


A fogyókúra során nem volt semmilyen betegsége!


Hogy lehet ez?


2009. júl. 17. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vegetarianizmus és a fogyás nem függ össze. Haverod csak ezt evett, de az igazi vegáknek nem csak ennyiből áll a kajájuk. Mi is eszünk mindenfélét, rendes laktató tápanyagban gazdak ételeket, édességet is lehet enni, úgyhogy ha nem csak zöldséget eszel meg gyümölcsöt, hanem pl tésztákat, jó cukrot ételeket, akkor aztán nem fogsz lefogyni.
2009. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, és haverod az gondolom hímnemű egyed:) ha egy pasi 55 kg, akkor az nem túl szép látvány szerintem. hacsak nem törpe növésű...
2009. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészséges egy pasinak az 55kg testsúly, csak ha nagyon alacsony...


Nem függ össze a vegaság és a fogyás, attól, hogy vega valaki, lehet még nagyon kövér, ha olyanokat eszik, meg nem mozog, vagy olyan betegsége van, vagy olyan az alkata.

2009. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 éve még 100 kilós vega voltam. Most 65 kilós vega vagyok, de nem azért fogytam le, mert az vagyok. Ezzel az étrenddel már én is lennék 55 kg...
2009. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

különbözé vegetáriánus fajták vannak, vannak akik csak a húst nemeszik meg, de vannak ennél télleg sokkal brutálisabbak is, akik semmiféle állati eredt dolgot nemesznek, pl tojást sem.

szóval ha a haverod vegetáriánus akar lenni, akkor előbb talán tisztázza azt h ő melyik csoportba tartozik, és aszerint táplálkozzon, necsakúgy légből kapva, mert egészségtelen és akár halálos is lehet.

2009. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!