Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleo étrendet követők!...

Paleo étrendet követők! Milyen tanácsotok van ha fogyni is szeretnék?

Figyelt kérdés

mndenfele más jóságok mellett lement 5 kiló kb.20 nap alatt és ezen teljesen felbátorodtam

jó lenne hatékonyabb lenni.


2012. jan. 29. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyással nem kell sietni. Megy az a maga normális ütemében.

Nekem másfél hónap alatt ment le az első 10 kiló, de utána lassult a fogyás üteme és a következő négy-öt hónap alatt ment le a másik 10.


Nem tudom rajtad mennyi felesleg van, de nem igazán tudok neked extra tanácsokat adni. Ha a paleo étrendet követed és nem zabálsz kétpofára minden egyes nap (pl maglisztekből készült kenyereket, sütiket, meg aszalt gyümölcsöket), akkor fogyni fogsz, amíg el nem éred az ideális súlyod.

2012. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát van egy 12kg plusz ,egyátalán nem eszem magliszt kenyeret meg aszalt gyümit se de sajtot mandulát igen meg elég sok banánt
2012. jan. 29. 19:47
 3/4 anonim válasza:
Sportolj mellette.. Sok sikert a paleoval.
2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!