Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni kb 10 kg-ot,...

Szeretnék fogyni kb 10 kg-ot, van valami jó tanácsotok, hogyan sikrülhetne?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a csodaszerekben és csodadiétákban. Nincs pénzem megvenni drága szereket és drága fogyókúrás kajákat. De szívesen fogadok apró tippeket. Írjátok le ti hogy csináltátok. Köszi!
2009. nov. 2. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Mozgás + diéta.

És ne akard, hogy 10000-szerre is valaki a szádba rágja.

Keress rá a gugliban a fogyókúra szóra.

2009. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem szívesen válaszolsz nem kell írni!!! Ennyi!
2009. nov. 2. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Az első hozzászóló vagyok. Egye fene, beírom és a gugliba (ahogy SEGÍTENI PRÓBÁLTAM), néhány találat az első-második oldalról.


[link]

[link]

[link]

[link]


Esetleg ezeket elolvassam és a lényeget kijegyzeteljem neked?


Szerintem te nem akarsz fogyózni, mert egyszerűen nem is érdekel a téma, lista vagy utánanézni is.

2009. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit írnak a szaklapok vagy női magazinok, hanem arra, hogy otthon az átlagember akinek se ideje se pénze, aki a realitásban él az hogyan oldja meg a mindennapokban a mozgást, étkezést! És tudod az ilyen fellengzős embernek nem egy olyan oldalon a helye ahol az emberek segítenek egymásnak! Én is beírtam már, sőt nem egy cikket, könyvet olvastam. Olyanok hozzászólásaira vagyok kíváncsi akiknek sikerült. Ne haragudj, de te egy nagyon magadnakvaló mufurc ember lehetsz aki itt éli ki, hogy beszólogathat másnek, mert az életben a szőnyegalá söprik!!!
2009. nov. 2. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig az első vagyok :)))

Rossz emberismerő vagy, mert rendkívül segítőkész ember vagyok, a nejem is mindig csesztet, hogy ne legyek már ennyire rendes, de tényleg :)

Na, jó: a nejem is állandó fogyókúrában van, kb. 20 kilótól szabadult meg az elmúlt fél évben.

- heti 3-4x: szobabicikli. 35-40 perc, 130 körüli pulzussal. Napkoözben is többet próbál mozogni, kocsiról átszokott biciklire vagy gyalog megy, nem lusta lépcsőzni az emeletre stb.

- étkezés: no édesség! Erről volt a legnehezebb leszoknia, mert édességfüggő volt. De sikerült neki. Igazából nem változtaott gyökeresen az életmódján, szinte ugyanazt eszi, mint előtte, csak kevesebbet mindenből, pl. krumpli helyett inkább kevés rizs, vitamint szed, SEMMI nasi, még a tévé előtt sem, nagyon sok vizet iszik, naponta 3 csésze zöld teát (állítólag az anyagcserét felgyorsítja), kenyér helyett puffasztott rizst, de ezt sem mindig. Vagyis semmi radikális ösanyargatás


Mostmár szeretsz? ;-)

2009. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, most már szeretlek! :-)

Ilyenekre vagyok kíványcsi, mert mindig tudok lupni valami új ötletet másoktól. Én is sok vizet iszok, édesítőszert használok mindenhez (amihez cukrot használnék). Nagyon erősítő, hogy írtad, hogy a feleséged édességfüggő volt, de sikerült leállnia, mert nekem is ez a legnehezebb! A zöldteát kipróbálom! :)

2009. nov. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!