Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hagyják elhízni a...

Miért hagyják elhízni a szülők a gyereküket?

Figyelt kérdés
Minap strandon voltunk és annyi túlsúlyos gyereket láttam,hogy le vagyok döbbenve. Oké,hogy a felnőttek olyanok amilyenek,de egy gyerek csak a szülő felelössége!!!
2011. aug. 25. 16:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor fogyj le te is.....Vagy intöpélda akarsz lenni???
2011. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Én nem azt mondom,hogy te ne figyelj magadra de ebbe az intőpélda dologban van valami.Mert ha a gyerek látja,hogy a helytelen táplálkozásnak ilyen következményei vannak,akkor ő nagyobb korában jobban fog rá vigyázni h ne legyen ilyen.
2011. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

mert a mozgás lassan luxusnak fog számítani, a szülő pénztárcája meg véges. illetve az étel tényleg olcsónak számít, és ha a szülő is eszik, a gyereknek is ad. és a chips még mindig olcsóbb mint 1 kiló barack...

mellesleg strandon én mindig ledöbbenek-kb. az ottlevők 60-70%ban túlsúlyosak

2011. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Én 14/l vok és kiskoromba még öt évesen is olyan voltam akit elfújt a szél anyámék már orvoshoz vittek mert annyira sovány voltam aztán felmentem suliba nem lettem menzás igazából semmmi nem változott anyu mindig főz és olajjal meg minden nem zsírosan egészséges kajákat de amikor felsős lettem elkezdtek szaporodni a kilók mert felborult a hormonháztartásom sokat szenvettem csúfoltak ilyenek 86 kg voltam 170 cm-hez aztán jött egy fordulópont és legogytam most 99 kg vok172 cm-hez tom h nem vok csonti de nem is folyok el a lényeg h a szüleim túlsúlyosak mert mind 2-en üllőmunkát végeznek és dolgoznak min egy güzü napi 10-12 órában h meg tudjunk élni szóval nem mindig a szülő a hibás és eleve vannak olyanok akik hízékonak

Bocsi a hosszú válaszért :(

2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
69* előző vagyok bocsi :S
2011. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Basszus,sosem tudtok arra válszolni,amit kérdezek. Engem is hagyott elhízni az anyám és mondhatjuk megalapozta az alkatomat örökre. Állandó diétával sem tudok vékony lenni.Nem habzsolok a gyerekem előtt. És nem etetek vele olcsó,egészségtelen szarokat.
2011. aug. 25. 17:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok vegyszer miatt. Fogadjunk, hogy többet vásárolsz teszkóban mint amennyit a magad által termelt zöldségből, húsból, tejből fogyasztatsz. Az ilyen táppal felcseszett csirkék, disznók, tehenek ezt okozzák. A táp még a te szervezetedben is kifejti hatását. Az állóképesség csökkenése mellett felfújja a testet. Így válik szépen lassan az emberiség is húshibriddé. :)
2011. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem járok a Tesco-ba,csak ásványvízért,van konyhakertem,vidéki vagyok,anyósomtól kapunk husit,ő jószágokat tart.5 éve nem vettem tojást,nem eszünk chipset,nem iszunk üdítőt,forever aloe étrendkiegészítőt eszünk.
2011. aug. 25. 19:21
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem mindig azon alapszik, hogy a szülő hagyja-e elhízni a gyereket, vagy sem? Ez a gyerektől is függ, amúgy talán vannak hizékonyabb emberalkatok, sokszor hallom sovány emberektől, hogy "annyit nassolok" pl. én is így vagyok. Meg kövérebb emberektől is hallom, hogy nem eszik olyan sokat.


Emlékszem, hogy kiskoromban anyum néha rámszólt, hogy ne egyek annyit. Annyira nem tartottam be, mindig is szerettem nassolni, de 166/50-51 kilo körül vagyok általába.

2011. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ja, bocs, hogy nem láttunk bele az életedbe...

csak a hétköznapi "átlagpéldával" próbáltuk szemléltetni a dolgot, és kb. minden válasz a kérdésre jó volt, de sebaj.

2011. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!