Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit igyak? Nem szeretem a vizet!

Mit igyak? Nem szeretem a vizet!

Figyelt kérdés
Szeretnék leszokni a kóláról, és átállni a napi 2liter vizes "témára". Ezzel az a gondom, hogy nagyon utálom a vizet, volt hogy hánytam tőle, mert akartam inni mert tudtam hogy jót tesz, de már annyira tele voltam vele hogy vissza is jött. (csapvizet NEM iszok). A kérdés: ízesített apentát nagyon szeretem, narancsos, citromos, málnás. (kalória is harmada a kólának). Ihatok ízesített apentát sima víz helyett? Vagy fele-fele: 1 liter víz (valahogy leküzdöm) és 1 liter ízes apenta? Ugyanaz a hatása? (mármint: mossa a vesét, tisztítja a beleket, szebb lesz a bőr stb)
2009. márc. 1. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez baromság,h azé nem tud vizetinni mert tele van méreggel a szervezete. Azé nem tudja meginni mert finnyás. Hozzávan szokva az agyonizesített lötyökhöz. Meg amúgyis is ha már mindenki ennyire méreganyagozik akkor mondjatok már 1-2 példát azokra a méreganyagokra. Senkinek semmi fogalma semmiről csak hallotta,h méreganyagok az olyan csúnyán hangzik és akkor dobálozik vele.
2009. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
75%
Szia.Én is gyülőlöm kiskorom óta a sima vizet.a szénsavasat azt megiszom meg minden mást a tea kivételével,mert azt sem szeretem.Ha nagyon nagyon szomjas vagyok és nincs más,max.akkor iszok meg egy deci vizet,de én se tudnék belőle többet inni mert hánynék.Inkább gyümölcsleveket iszom.
2009. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Igyál sört nagyon finom, pl. radler.
2009. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
sört igyál radlert!
2009. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy sivatagban lennél a kiszáradás szélén, akkor inkább meghalnál, mint hogy megigyad a vizet? :D
2012. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Franci Feri válasza:

Teljesen megértelek, hogy nem szereted a vizet. Én sem rajongok érte.


De mit lehet tenni? Télen igyekszem kissé "nehezebb" barnasöröket, illetve IPA-kat inni. Nyáron inkább a "könnyedebb" világos söröket preferálom, vagy fröccsözöm.


Most mondhatod, hogy ez mind szép és jó, de nem akarsz alkoholista lenni. Persze. De tedd fel magadnak a kérdés, hogy egyszerűbb elviselni az életet, ezt a sok nyavajgást.


Na ugye!


Egészségünkre!

2018. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!