Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet annyira elhízni?

Hogy lehet annyira elhízni?

Figyelt kérdés
Most sokan meg fognak ezért a kérdésért kövezni, de egyszerűen nem értem, hogy lehet az, hogy sokan panaszkodnak ezen az oldalon is, hogy 10-20 kilókat felszedtek és most fogyni szeretnének, de nem tudják hogy. Én például sok éve 55 kg vagyok, néha hízok-fogyok pár kilót, de ha látom, hogy 57-et mutat a mérleg, azonnal teszek valamit. Miért van ez, hogy olyan sokan csak 10-20 kiló után kapnak észbe? Nem szól nekik senki pár kiló után?
2011. febr. 21. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nova-9:

Én most 68 kiló vagyok a 179 cm-hez. Én is olyan 66 körül vagyok, és nekem is nagyon széles a csípőm :) Meg a vállam is erős!

Amúgy rendszeresen kick-boxolok és karatézni is tanulok, márcsak ezért sem gondolom, hogy bármi baj lenne a súlyommal, vagy a méretemmel. Te sportolsz?

2011. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

55 kiló körül mozgok 170 centihez tinikorom óta,hizásra képtelen vagyok (bár max ruhából tűnik fel hogy hizok vagy fogyok,évente ha mérlegre állok)


de páromra simán felment 1 év alatt 30 kiló...meló+suli,állandó ülés,nulla mozgás,és finomakat főzök...az első 15 kiló fel se tűnt nekem,csak hogy új nadrág kell:D

de mivel hasát szereti,éhesen nem lehet koncentrálni,igy a fogyókúrát meghagytuk diplomaosztó utánra,ami nyáron lesz,addig még 5-10 kiló fel fog menni

de ő legalább nem pánikol,hogy úristen hogy fogyjak:D

2011. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

20:44

Bocs, nem voltam pár napig.

Igen, én futok. Szóval a sport megvan. Bár igyekszem nem nagy izmot építeni, mert akkor még robosztusabbnak tűnök :)

Írok privit.

2011. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!