Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen büdös szelentés normális...

Ilyen büdös szelentés normális? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt óta folyamat fingok. Nem az a hangos, hanem az a lapos meleg fing. 2 napja nem wcztem, és fel is vagyok puffadva! Na már most olyan dög szaga van, ami nekem tetszik, de nyilván másnak nem, hogy ma a villamoson is eleresztettem a Blaha Lujzán, és az ajtónál voltam. Leszálltam a Széll Kálmánon és ott is lehetett érezni a fingot, tény hogy nem olyan erős intezitásban. Otthon se megy ki a fingszag és kb 10 percente fingok.

Miért van ez

20L



#puki #kaki #puffadás #szelentés
ma 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit ettél az elmúlt két napban? babot? káposztát?
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
41%
lehet nem a legjobb tippem de ha továbbra se tudsz el menni wcre esetleg egy egyengébb hashajtót vegyél be
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért büdös, mert 2 napja nem voltál wc-n és benned rohad az, aminek egyébként távozni kéne. Nem ártana rostdús étkezést folytatnod, egyél sok gyümölcsöt pl.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pörköltet, szendvicset amibe kolbász volt. Valamint a pasim spermáját nyeltem le.
ma 11:14
 5/8 anonim válasza:
80%
najó szerintem te pasi vagy
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te felnőtt nő létedre így is beszélsz, mint ahogy írsz?
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik valami, ki lehet nyalni a pinámat.
ma 15:10
 8/8 A kérdező kommentje:

Bevallom fiú vagyok, és azért írtam ki nőként mert olyat fingtam hogy mindenki nézett, és nem akartam hogy felismerjenek!

Sperma nem igaz / sperm is not truth

ma 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!