Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy 5kg-ot híztam...

Normális, hogy 5kg-ot híztam 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
És azóta sokszor alig eszek, mégis semmit nem fogyok, csak néha még hízok. Hogyan fogyhatnék? 2 hét alatt le lehet adni 5kg-ot?

aug. 14. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

2 hét alatt sehogy kivéve ha extrém kövér vagy

Normális esetben 5 kg egy hónap alatt reálisnak tekinthető

aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 kg plusz szwrintem csak víz lehet. Ennyit nem lehet hízni 1 hét alatt. Nem érzed, hogy vizesedtél volna?
aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg ha mensi előtti nő vagy, és dögmeleg van és sósat is ettél.
aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyaralni voltam 1 hónapja, és amikor elmentem 50kg, amikor haza jöttem 55kg voltam. Azóta is 55kg vagyok, pedig nem eszek sokat, direkt. All inclusive volt napi 3x ettem rendesen, amit általában nem szoktam, évközben reggel 1 szendvicset, ebédre egy fél adag tésztát és vacsorára 1 tál műzlit szoktam csak. Így nyáron mindíg szoktam hízni, de max 1-2 kg-ot ami év közben lemegy, de most érzem is jobban.
aug. 14. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hét alatt le lehet adni 5kg-ot valahogy?
aug. 14. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem híztál te öt kilót, nyugi :D


Hacsak nem 178 centi vagy.

aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus magyar hozzállás, teljes ellátás, együk degeszre magunkat. Heti +5 kilóhoz írtó sokat kellett enni.
aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!