Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy amióta...

Az normális, hogy amióta elköltöztem a családomtól, azóta több kilót fogytam kb. 2 hónap alatt? (22/F)

Figyelt kérdés

aug. 10. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a költözéssel megváltozott az étkezésed is, valószínű kevesebbet eszel így, hogy anyuci nem főz rád, úgyhogy igen, normális.
aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 grafno ***** válasza:
100%
Mivel nem főzől magadra ezért jóval kevesebbet eszel, mintha eléd tennék vagy csak más minőségű élelmet fogyasztasz. Én pl amikor elkoltoztem akkor 192kg/23evhez 81kg passzolt, mostanra hasonló magassághoz és 15evvel később plusz 35kg jött fel izommal és zsírral együtt.
aug. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
192 kg., kettes? Mielőtt elküldesz egy választ, olvasd már el mit írtál le...
aug. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha azt írjuk, hogy nem normális, akkor meg se történt a valóság, és nem is fogytál több kilót?

A rejtély mögött az áll, hogy kevesebb kalóriát viszel be jelenleg, mint amikor még otthon laktál, ezért fogysz. Nekem fordítva történt: szüleim sose voltak nagy evők, ezáltal én se, aztán érettségi után elköltöztem, és végre kiélhettem magam a konyhában. A korábbi kalóriabevitelem drasztikusan megnövekedett, így fel is jött 15 kiló, de észbe kaptam, és leadtam.

aug. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Meg kéne tanulni főzni.
aug. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Justinianus ***** válasza:
54%

Én meg mikor haza megyek hétvégére, péntek-szombat-vasárnap két kilót hízok. :)

Utána két hétig csak salátát eszek a következő ilyen akcióig.

aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De nem sok azért kb. 2 hónap alatt 4-5 kiló súlyvesztés??!


179 cm magasággal 79-80 kilóról fogytam le 75-76 kg-ra.

aug. 10. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Akár még egyetlen nap alatt is ingadozhat ennyit egy ember testsúlya, úgyhogy nem sok.
aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Én 2 hónap alatt 16 kilót fogytam le és nálam normális volt. A 179 magasságodhoz pedig - izom nélkül - akár 69 k.g. is lehetnél.
aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Ilyen ütemben még a rákosok sem fogynak, baccki...
aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!