Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy undorodom a...

Az normális, hogy undorodom a narancstól már gyerekkorom óta?

Figyelt kérdés

Minden más zöldséget és gyümölcsöt szívesen és napi rendszerességgel fogyasztok, emellett minden nap futok is.

A narancsutálat a családban csak nálam fordul elő, mèg a színt is utálom. Hányingerem lesz tőle.



aug. 30. 20:54
 1/10 A kérdező kommentje:

21 éves férfi vagyok, immáron több mint tíz éve undorodok tőle.

Mostanában a narsncutálatom nagyon el van szabadulva, a múltkor a tejről is azt hittem, hogy narancs van benne.

Orvos nem tud mit mondani, a pszichológusom 30 éve praktizál, de ilyet mint én még nem látott.

aug. 30. 20:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom miért lenne baj. Kerüld el ennyi. Amúgy mindenki undorodhat valamitől, én a kocsonyától pl.
aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak 10? Nekem mar 14 eve... 🥹
aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én a dinnyétől undorodom...Meg gyerekkoromban a húst is utáltam, de az elmút.
aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én se szeretem. Egyszer ittam vodkával, aztán olyat okádtam tőle, mint még soha. Inkább iszom narancs nélkül, jobban is járok, nem hányok tőle. Undorító egy gyümölcs a narancs, szerintem is.
aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
holland csavo haverom nem volt soha itt m.o-n, adtunk neki makos gubat, aztan ment tobbszor hanyni mint a roka. csavoek nem birjak a makot vagy en nemtom, nem is izlett neki, hiaba cukorral. o maga mondta nem izlik a mak neki. en meg csak kajaltam elotte faltam, hat nagyot neztem hogy nem izlik neki es nem rendeltuk es nem en csinaltam, nagyanyam. nekem semmi bajom nem lett.aztan egy het mulva megkiserleteztuk a makos tesztat. mi lett? ment wc-re fosni. hat igen. keleti kaja mas ugy mint a nyugati belga fries.
aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
aug. 30. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:

3.

Én is...

aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Latom, ertjuk egymast. :)
aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Sztem senki nem szeret mindent.
szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!