Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Párod kedvéért kipróbálnád,...

Párod kedvéért kipróbálnád, hogy 1-2 hónapig vegán étrenden élsz? Vagy fél évig? Hogyan vezessem fel a páromnak ezt a kérésemet?

Figyelt kérdés

Ő nagy húsevő, de szerintem meg tudnám szerettetni vele, ha egy picit elfogadóbb lenne.

Egyébként nem azt szeretném, hogy teljesen felhagyjon a húsevéssel, hanem csak azt, hogy mérsékelje, ne egyen minden nap.

De ehhez először meg kéne ismernie a vegán kajákat, hogy vannak finomak, meg rá kéne jönnie, hogy hús nélkül is tud élni, mert most azt állítja, hogy anélkül nem bírja ki, max egy napig. De ehhez azt kéne, hogy egy kicsit több ideig húsmentesen étkezzen, mert anélkül nem hiszi el nekem...


szept. 16. 18:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
62%
40. Ki probaltam vegakent , szetment a hasam tole..
tegnap 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
41. Csak nem jól voltál lakva?
tegnap 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tenném meg. Bár nagyon kevés húsfélét fogyasztok és vegi esetleg lennék, de tejtermékről abszolút nem mondanék le. Ráadásul válogatós vagyok és ezzel könnyen tönkremennék.
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!