Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Párod kedvéért kipróbálnád,...

Párod kedvéért kipróbálnád, hogy 1-2 hónapig vegán étrenden élsz? Vagy fél évig? Hogyan vezessem fel a páromnak ezt a kérésemet?

Figyelt kérdés

Ő nagy húsevő, de szerintem meg tudnám szerettetni vele, ha egy picit elfogadóbb lenne.

Egyébként nem azt szeretném, hogy teljesen felhagyjon a húsevéssel, hanem csak azt, hogy mérsékelje, ne egyen minden nap.

De ehhez először meg kéne ismernie a vegán kajákat, hogy vannak finomak, meg rá kéne jönnie, hogy hús nélkül is tud élni, mert most azt állítja, hogy anélkül nem bírja ki, max egy napig. De ehhez azt kéne, hogy egy kicsit több ideig húsmentesen étkezzen, mert anélkül nem hiszi el nekem...


szept. 16. 18:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
93%
Te mire fel akarod őt megváltoztatni, ki vagy te? Ha nem tudod elfogadni húsevőként akkor keress magadnak vegánt akivel egyétek meg még a füvet is. Hajrá! A pároddal meg szakíts. Szívesen.
szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Keres egy vegat vagy vegant.. ha nem tudod elfogadni igy stakits vele. Udv egy vega
szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
100%
Nem, azonnal repülnél!
szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
A párom eleve nem erőltetne rám semmit ha szeret..
szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%
Én buliból kipróbálnám, de utána visszatérnék a számomra normális és kellemes étkezésekhez. Csak attól nem fog megváltozni egy húsevő hozzáállása, hogy "jé, nem minden vegán étel fos ízű". És sztem az már régen rossz, ha még ha kicsit is, de meg akarod változtatni a párod. Ha neked annyira fontos a veganizmus elvi okokból, keress vegán párt.
szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Mi olyan rossz ebben? Nem megváltoztatni akarom, csak azt, hogy kipróbáljon valamit... szerintem sok kapcsolatban van ilyen, hogy elviszed valahova a másikat amit még sose csinált, és megszereti. Ez olyan rossz dolog lenne?
szept. 16. 18:45
 7/42 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám.

A paleot ki is próbáltam, de a csaj állandóan éhes volt, pár hónap után abbahagytuk.

szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a radikális váltás (ma még napi szinten hús, holnap vegán étrend) ne okozna problémákat egészségügyileg, ahogy a vegánról a normál étkezésre se lehet egyik napról a másikra áttérni.

Én pl (többek közt) az ilyen akciók miatt nem jönnék össze vegával se, nem ám vegánnal. Nem rudnak nyugton maradni hosszútávon.

Ha valóban csak azt szeretnéd, hogy nyisson a vegán étrend felé, akkor főzz olyat, ami szerinted finom és kérd meg, hogy kóstolja meg. Ha valóban finom, akkor úgy is ízleni fog neki, ha közben normálisan táplálkozik.

szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
100%
Nem. Miért élnék más kedvéért más étrenden? Eszem ágában nem lenne hagyni magam hogy bármilyen bolondériáját rámerőltesse bárki.
szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lányom vega, vega kaját hajlandó vagyok enni, és mióta nem eszik húst én is néha kísérletezek ilyesmikkel. Vegán étrendre nem lennék hajlandó soha, egy hétre sem. A max az lenne hogy megkóstolom amit főz.
szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!