Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindennap délután 14-16 óra...

Mindennap délután 14-16 óra között falásrohamom van mert ordít a szervezetem a cukorért? Mit csináljak? Félek, hogy cukorbeteg leszek?

Figyelt kérdés
szept. 15. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Keress egy pszichooógust.


Párhuzamosan meg kezdj el rásuokni az elég alvára a heti 2x60p sportra a npi 20 perc szabad levegőn sétára és a kiegyensúlyozott regelire. Legyen feherje szenhidrat es sok zoldseg a reggeliben es az ebedben is.

Ebed utan kozvetlen probalhatsz enni egyezlen kocka csokit. Jó sok harapással, elnyammogva. Hogy sokáig tartson. Ezzel kap a tested meg a lelejd kis édeset és kisebb esellyel lesz falásroham


És ugyanenjyire fontosak a fenti dolgok mert ez mind összefügg

szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Mekkora barmok vannak a mai világban, hogy éhségre pszichológust ajánlanak!


Én nem tudom, de minálunk, normáliséknál éhségre ételt ajánlanak, jó laktatót.


Persze, majd 1 kocka csoki elreszelve, mint a bolondok. Akkor már tényleg helyem lenne a pszichiátrián.


Kérdező, nem veszed észre, hogy mennyire megbolondítanak ezek a mai áltudományos fas@ságok?

Kezdik azzal, mintha te lennél a hü@lye, aztán rávesznek hülyeségekre, hogy utána VALÓBAN te legyél az.


Egyél rendesen napi 3x, attól még senki nem hízott el, ha nem ágyban fekvő beteg.

szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél be szénhidrátot korábban, reggelire vagy ebédre.
szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
#2 a falásroham oka nem éhség. Kívánás. Ket külon eolog
szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

A falásroham oka az, hogy nem evett rendesen aznap.

Ha jóllakásig eszik 3x, akkor nincs falásroham.

szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 bárcsak így lenne

Örülj neki hogy neked csak akkor van

szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azelőtt volt ilyen, mielőtt kiderült, hogy inzulin rezisztenciám van. Azóta gyógyszerrel és diétával rendbe van rakva a vércukrom és elmúlt az ilyen típusú cukoréhségem. Esetleg érdemes lenne csináltatni egy laborvizsgálatot első körben, ahol megnézik a HgbA1c értéket, ami jelezhet cukorbetegséget megelőző állapotot.
szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes hozzászólàs, hetes. (Kettes és ötös vagyok).
szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bólints egyet 2-től 4-ig.
szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!