Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik hogy cukorbeteg ihat...

Létezik hogy cukorbeteg ihat cukros pepsit?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, aki 50 körül van és cukorbeteg (elvileg), izulinozik (szemem előtt még nem láttam), de 2-3l pepsit megiszik naponta mivel keményen dolgozik. Létezik ez hogy cukros italt ihat töményen egy xukorbeteg, aki azzal jön, hogy már üszkösödik a lába, meg emiatt lett szemüveges? Meg fontos említeni, hogy a legdrágább inzulint veszi meg. De akkor is lehetséges meginni egy cukros pepsit?
jún. 5. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nehéz fizikai melót végez intenzíven
jún. 5. 23:43
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Törvény nem tiltja
jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
A kérdést nem értem. Az elején elvileg, tehát nem biztos, utána meg azt írod, hogy a legdrágább inzulin, stb. Amúgy ihat, ehet is cukrosat, csak hát azért túlzásokba nem szabad esni, ez a példa pont ezt mutatja. Ez majd előbb-utóbb veseelégtelenséghez fog vezetni, plusz komoly érrendszeri problémákhoz. Ha így van ahogy írod és már vannak ezek az állapotok, akkor az azt jelenti, hogy a cukra nincs rendben tartva, hiába ad magának inzulint be, ha a köztes időkben a vércukra az eget veri.
jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25-ös cukra van, azt elfelejtettem hozzátenni
jún. 6. 07:52
 5/7 anonim válasza:

Hát, vagy te túlzol vagy ő hazudik. De a 25-ös cukortól, főleg ha tartósan ennyi neki, bármikor megvakulhat vagy akár kómába is eshet.

Egyébként a legtöbb ilyen "öreg motoros" cukorbeteg már nem igazán figyel ezekre a dolgokra, apám is bármit megeszik-megiszik, aztán hogy mikor lesz belőle komolyabb gondja már az ő baja

jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem túlzok, azt mondom amit ő mondott. Viszont egyszer volt hogy volt amikor nem szedett gyógyszert és úgy kifakult meg rosszul lett hogy azt hittük orvos lesz. Amúgy meg nem tudom, alapból azt látom hogy pörög az ember, nagyon mazoista ember.
jún. 7. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem először kérdezed...
jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!