Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ennyire elutastó mindenk...

Miért ennyire elutastó mindenki a feederizmussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igen tudom, megint jönni fognak a "Már megint egy beteg" meg a "Menj el orvoshoz" commentek, de nem értem. Az, aki csak egy részét látja annak, ami valójában történik körülöttünk, hogy ítélkezhet ennyire intenzíven? Vannak, akik szeretik ezt, és szeretnének partnert találni hozzá, köztük én is. Elnézést a felindultságomért, de rengeteg ilyen kérdést és még több utálkozó kommentet láttam ezzel kapcsolatban. Higgyétek el, így is elég nehéz partnert találni ehhez, nem kell mellé a kioktatás.

Üdv. Roland



2020. máj. 17. 16:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 Szerinted a szex kategóriában több lenne a pozitív komment, mint a negatív? :)

#10 Írhatok privátot?

2020. máj. 18. 14:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mi már beszéltünk de írhatsz persze.
2020. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert olyasmi izgat, amivel kárt okozol a másiknak.

Teljesen más, mintha azt mondanád, hogy imádok jókat enni, és keresem hozzá azt a partnert, aki szívesen főzőcskézne velem, nem érdekelnek a plusz kilók, hedonizmusra vágyom.

2020. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vannak feeder gainer közösségi oldalak fiúknak lányoknak, hetero és meleg is. Rengetegen vannak a világon akik hízni akarnak.

Akit érdekel annak el tudom kuldeni az oldalakat privátban.

2020. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok, meleg, hízásfétises srác vagyok, szívesen ismerkedek. 31/F
2023. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!