Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ennyire elutastó mindenk...

Miért ennyire elutastó mindenki a feederizmussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igen tudom, megint jönni fognak a "Már megint egy beteg" meg a "Menj el orvoshoz" commentek, de nem értem. Az, aki csak egy részét látja annak, ami valójában történik körülöttünk, hogy ítélkezhet ennyire intenzíven? Vannak, akik szeretik ezt, és szeretnének partnert találni hozzá, köztük én is. Elnézést a felindultságomért, de rengeteg ilyen kérdést és még több utálkozó kommentet láttam ezzel kapcsolatban. Higgyétek el, így is elég nehéz partnert találni ehhez, nem kell mellé a kioktatás.

Üdv. Roland



2020. máj. 17. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert undorító. Menj orvoshoz vagy tartsd magadban az undormányodat. Senkinek semmi köze a magánéletedhez és nem is kötelezhetsz senkit arra, hogy elfogadja vagy élvezze a te baromságodat. Zárd magadra az ajtót aztán hajrá.
2020. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

hát gondolom a sztereotípiák miatt meg sokan vannak olyanok akik tényleg nem tudják normális keretek között kiélni a fétisüket (gondolok pl az immobilitásig hízókra)

egyébként én is gainer vagyok, de azért csak bizonyos keretekig szeretnék meghízni

2020. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Mert hányingert keltő dolog...
2020. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Miss Endzsi ***** válasza:
37%
Nagymértékű ételpazarlás csak, hogy megadd magadnak, amire vágysz, ami egyáltalán nem normális, egyik fétis sem normális, mind épül valamire, ami hatott rád az életben, te pedig ennek szenteled szexualitásod központját. Vannak olyan fétisek, amik még beleférnek keretek között, de amikor már az egészségedet, másét is belevonod, az, hogy utalhatna kiegyensúlyozott mentalitásra? Ennyi erővel mi a baj a pedofilokkal? Nincs baj velük, amíg kontrollálják magukat, de amikor már láthatóak, amikor más egészségét is felhasználják, és most nem feltétlen kell az, hogy ellenkezzen az egyén, lásd a Lolita filmet, ez akkor is romboló. Ha egy lányt etetsz, azzal csak növeled benne a megerősítést, hogy ez normális, torzítod a valóságát, pedig lehet még menthető lenne.
2020. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Részben egyetértek, és én sem értek egyet rengeteg fétissel, és megértem hogy miért gondolod ezt, de ahogy a 2. kommentelő is írta, ő sem, és en sem kedveljük ezt a dolgot amikor a végletekig elmegy. Én például személy szerint célként azt tűztem ki, hogy találjak egy lányt, aki egy kicsit azért kövér, de nem annyira hogy ne tudjon mozogni. Azt én sem szeretem, és fétis ide vagy oda, attól még van benne felelősség, hogy meddig engeded magadat, vagy párodat hízni, ugyanis igen, az immobilitás egészségtelen. És köszönöm nektek a diszkrét választ.
2020. máj. 17. 17:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en szeretem, szeretnek hizni vsgyo partnert talalni, vagy olyat aki felhizlalna. Sajnos keves ilyen van :(

19f

2020. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is már régóta keresek ehhez partnert, de mindenhol csak gyűlölettel találom szembe magam.
2020. máj. 18. 11:40
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha megpróbálsz valamit leszuszakolni az emberek torkán, akkor akarva akaratlanul elutasítóak lesznek. És mostanában rengeteg ismétlődő kérdés volt ezzel kapcsolatban.

Na meg ez alapvetően egy szexuális dolog, amit nem szoktak csak úgy kiteregetni. arról nem is beszélve, hogy az aki nem osztja a fétised sose fogja megérteni, hogy mi benne a vonzó.

2020. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert ez gusztustalan, a másik ember egészségét károsítod vele, ez eljut az agyadig? Van akinek nem kell akkorára híznia, hogy ne tudjon mozogni, mégis cukorbeteg lesz és abnormálisak lesznek a leletei, ergo ezzel megbetegítesz egy másik ember, te nagyon nem normális. Amúgy meg húzzál a szexkategóriába át az ilyen aberráltságaiddal... Nem kell 200kg-nak lenni ahhoz, hogy halált okozzon az elhízás.
2020. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utasítom el de sokat hizni már nem akarok igyis 102kg vagyok már 😀
2020. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!