Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek megúszom gipsz...

Szerintetek megúszom gipsz nélkül?🥺

Figyelt kérdés

Kb egy fél órája leestem egy székről, a lábfejem alám fordult... egyből dagadni kezdett és nagyon fáj 😪

A férjem úton van haza felé, bevisz a kórházba, de nagyon izgulok hogy mi lessz...



tegnap 09:10
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ez elmaradt ...

tegnap 09:10
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Sztem megúszod. "Csak" kificamodott valószínű.
tegnap 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Röntgent fognak csinálni valószínű, meg gyulladáscsökkentőt lehet ajánlanak, plusz pár hét pihentetést.
tegnap 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

2, nem lehet ficam, mert a ficamnál kóros helyzetben rögzülnek az ízületi fej.

Ez max rándulás. Szalag sérülhet, de akkor is inkább bokarögzítő a kezelés, nem gipsz.

tegnap 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem adtak még egy bokarögzítőt sem (Mo), oldjam meg fáslival, de pl amikor a barátom lábujja! eltört, azt itt járógipszbe tették (Svájc).
tegnap 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanilyen volt 2 családtagom lába is, mindkettővel az történt amit a 3-ban írtam, de azért lemínuszolja vki barom a saját tapasztalatot. Ők sem kaptak bokarögzítőt sem.
tegnap 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi f*szt csináltál a széken, hogy leestél róla?
tegnap 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Á miért is kell nekünk egészségügy, orvosok, méregdrága berendezések vizsgálatokhoz, amikor a gyakori emberei képek alapján röntgeneznek és diagnosztizálnak?

Tényleg. Lehet ezért nem költ rá a kormány. Itt a gyakorikerdesek.hu :D

tegnap 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!