Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört boka gipsz eltávolítása?

Eltört boka gipsz eltávolítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,múlt hét pénteken eltört az élettársam bokája amit be kelet gipszelni de viszont 3 kiskorú gyerek van akit iskolába kell hordani mert én dolgozni járok és nem nagyon tudom őket hordani.

Az élettársam le akarja szedni a gipszet szerintetek lenne belőle maradandó sérűlése.

A felírt clexane vérhigítót én adom be neki és azt továbbra is be kellene neki adni .

Valaki volt már így hogy leszedte a gipszet magáról pár nap elteltével?


Válaszokat előre is köszönöm.


szept. 2. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszul fog összeforrni, egy életre tönkremegy a bokája.
szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi éppen se szedje le.
szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örökre mozgáskorlátozott lesz a rosszul összeforrt bokátóo
szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyetek hülyék. A gipsz pont azért van hogy valaki ha akarja se tudja mozgatni. Nem ér annyit hogy rosszul forrjon össze. Aztán majd csodálkoztok 3, 5, 10 év múlva hogy nem csak a bokája fáj maradandóan hanem térde, csípője is
szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felvesztek egy szittert vagy megkértek egy rokont hogy vigye a gyerekeket. Ha ezt most nem teszed meg, sokkal több pénz megy el majd az évek alatt a korrekciós műtétekre és az élettársad fájdalmát azok se fogják teljesen megoldani
szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon tudom" =

Tudnád, csak nem lenne kényelmes és ezért nem akarod


Munka előtt felkelsz egy órával korábban és a gyerekek bemennek a hajnali ügyeletbe, utána mész dolgozni

szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, ne szedje le, azzal nem ér el semmit, csak rosszabb lesz, nem véletlenül lett rárakva a gipsz, ha leszedi, akkor nem 2 hónap lesz nehéz, hanem fél vagy 1 év is, plusz a maradandó deformitás lehetőségét kockáztatja. Azt amúgysem értem hogy szedné le.
szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába szedi le a gipszet, attól még nem lesz hirtelen gyógyult a bokája, így ugyanúgy nem fogja tudni elvinni a gyerekeket iskolába. Mivel törött csontja van, így se gipsszel se gipsz nélkül nem tud járni. Komolyan ennyire ostobák vagytok? (És ide született 3 gyerek... )
szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
CCC
szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!