Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltortem a labam.3hete gipszbe...

Eltortem a labam.3hete gipszben van. Semmit sem mozgok, lehet ennek koze ahhoz hogy meg mindig, , piroson"vagyok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni 2 hete,maskor 1 het alatt vege
2012. márc. 3. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem ezt a kérdést.
2012. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szoval lehet hogy azert van meg mar 2 hete mert nem mozgok?lehetseges ez?
2012. márc. 3. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
14. masfel eve hogy megvan,mindig rendszertelen volt,de egy het alatt megusztam
2012. márc. 3. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
14 évesen ciki leírni egy anonim főrumra, hogy menstruálsz?? Helyette "piroson vagy"? Jééézus isten...
2012. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 4 hete vagyok gipszben!Külboka törés miatt!

Gondolom, te is kapod minden nap a hasbaszurit trombózis ellen!Inkább ennek lehet köze ahhoz hogy sokáig menstruálsz!Mivel ez a trombózis elleni szuri vérhígító hatású!Azt gondolom a mozgás hiánya nem okoz ilyen problémát!Bár valószínűleg azóta ez nem gond nálad, mert már biztosan elmúlt..

2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaj hala`istennek igen a gipsztol is megszabadultam es masfel hete mar nem is menstrualok.hala az egnek.remelem te is jobban vagy mar;)
2012. márc. 19. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazán örülök, hogy már gipsz nélkül vagy!Szépen gyógyulgatsz is?Jársz gyógytornára!Műtöttek is?

Sajnos nálam a csontosodás még elég csekélyke mértékű!úgyhogy 6 hét után levették ugyan a gipszem, de csak úgy 1 órára.elküldtek röntgenre és utána kiderült, hogy a csontosodás, még nem elég ahhoz hogy a gipszet elhagyjuk!Szóval még 2 hétre gipszet kaptam!Eddig könnyített műanyag "gipszem" volt!most meg kaptam egy kb 6 kg-os igazit!Nagyon bosszantó!!! :S

2012. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!