Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, volt már gipszben...

Kamaszok, volt már gipszben kezetek, lábatok? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 16:25
1 2
 1/14 Gergo_30F válasza:
100%

ugyan kamasz már rég nem vagyok, de volt már kulcscsont, borda és lábtörésem is. előbbi 2 egyszerre (autóbaleset), az nem volt vészes, de a lábtörés nagyon is, ízületnél tört a lábszárcsontom, most volt miatta a 2. műtétem.

türelem, kitartás, és hallgass a gyógytornászra!!!

2012. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor volt a bal lábam gipszbe amikor műtöttek. De akkor még olyan 7 éves lehettem.

Hogy, hogy bírtam arra nem nagyon emlékszem :D

15/L

2012. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen eltörtem a lábam,arra persze egyáltalán nem emlékszem,de anyukám szerint nem viseltem éppen jól,folyton sírtam,menni szerettem volna.


Két éve eltörtem a kezem,szerencsére a balt,jobbkezes vagyok.Folyton viszketett alatta,és amikor leszedték,nagyon csúnya volt a bőröm.Tél volt,kabátot kellett hordanom,viszont így a bal kezemet nem tudtam bebújtatni az ujjába,úgy néztem ki mint akinek nincs keze.:D Mondjuk lehet hogy még mindig jobb volt,mint nyáron.

Fürdés zacskóval.:/

De az emberek kicsit körberajongtak miatta,alá akarták írni a gipszemet,stb


16/L

2012. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lettem, amikor gipszet kaptam a bal lábamra. Már a fekvő gipsszel sem tudtam nyugton maradni. A sarka szinte porrá tört, mire a járó gipszet megkaptam. Jól le is toltak a gipszelőben miatta. Szerencsére nem történt miatta semmi gond (pl: deformáció). A járó gipszel még osztálykirándulásra is elmentem Egerbe, felsétáltunk vele a várba. Rengeteg koncertre elmentem vele (leginkább rock koncertek). A fürdés kicsit macerás volt, de az sem okozott nagy gondot. Zacsiba, törülközőbe csavartam. Néha viszketett, de az sem volt vészes.
2012. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
érettségi elött 3 héttel muszáj volt megmüttetnem a kezem,ráadásl a jobbat és persze jobb kezes vagyok. mütét után 10 nappal vették le a gipszet. a tanárok rendesek voltak, irnom nem kellett, cuccot vinni nem kellett, amit muszáj volt a fiuk szívesen cipelték söt hoztak nekem csokit stb az osztálytársaim, hogy ne érezzem magam olyan szerencsétlennek. rettentóen fájt a kezem de ezektül könnyebb volt elviselni. ja még a fertötlenitö rajta volt de én már mentem bulizni szines gumifásliban.
2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
volt eltörtem oldalt a kezemet olyan 16évesen. :D legalább nem nekem kellett mosogatni :D nyáron történt, sz*r volt a nagy meleg miatt, de elviseltem, és nem én hanem az orvos vette le :D
2012. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezem volt gipszben 1-szer és én azt tapasztaltam hogy az nem fáj annyira mint hogyha meg lenne zúzódva, hogyha már be van gipszelve akkor nem fáj!!!!!! Mi 1 hét után könnyített gipszet kértünk rá mikor vissza mentünk a kórházba, 2000 ft volt, 3 hétig volt még rajtam de nem is vettem észre nagyin imádtam ugyanúgy mentem biciklizni, vidámparkba.
2012. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerdán tört el a lábam..és nagyon rosszul bírom..xd:(
2012. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a jobb kezem volt gipszbe. Egész jól viseltem, csak kicsit viszketett. Pénteken vették le hétfőn már kosárlabda diákolimpián voltam(az orvos még 2 hét pihenőt mondott).

A bokám is volt eltörve, amit műteni is kellett. Azt nehezebben viseltem, mert örökmozgó vagyok. Egy hét fekvőgipsz, de én nem tudtam nyugton maradni. A sarka nekem is szét volt törve a és engem is letolt a doki. Utána 4 hétig voltam még járógipszben, azzal mentem kutyát sétáltatni(terepen) már az első héten, kosaraztam(igaz nem meccset játszottunk, hanem csak 33aztunk meg kihúzóztunk). Az utolsó héten még egyszer a biciklire is felültem. A focit azért nem vállaltam be.

19/L

2012. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"szerdán tört el a lábam..és nagyon rosszul bírom..xd:("


Húú, az is sz@r lehet! Hogy tört el és milyen gipszed van?


Nekem két ujjam van eltörve,az egész alkarom gipszbe van ujjhegyig :)

2012. febr. 3. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!