Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szombaton hajnalban reggel...

Szombaton hajnalban reggel 4kor eltortem a bokam, elmozdulas nelkuli spiralis tores kivul, delutan jutottam el korhazba es kaptam ra fekvőgipszet. Annyit írtak a papiromra hogy pénteken kell vissza menni..?

Figyelt kérdés
Már pár nap alatt leapadt a lábam, azóta lötyög a lábamon a gipsz és borzalmas, beszéltem már egy orvossal azt mondta nem kell előbb vissza mennem. Kibírtam úgy ahogy, majd pénteken délután négykor tudtak bevinni, ott pedig közölték hogy kettőig kellett volna vissza menni ráadásul nem is ugyan oda…ezért hétfőn kell mennem helyette. Már nem tudok benne hogy feküdni, kemény kényelmetlen egy adag szar az egész de főleg azért mert mikor próbálok aludni félálomban ráng egyet a lábam és rohadtul fáj ezért felkelek, ráadásul mivel mozogni nem tudok csak minimálisan, mindenem fáj vérnyomásom is alacsony neha és könnyen bepánikolok tőle ezért kb semmit nem aludtam. Kíváncsi lennék hogy mással volt e hasonló, ugyanilyen fosul élte e meg mint én? A clexane-ról meg ne is beszéljünk, nem tudom megszokni.. márpedig muszáj lesz egy idő után magamnak beadnom.

aug. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A gipsz mozgása és a kényelmetlen állapot valóban problémát jelenthet. Próbálja meg a lábat jól alátámasztani, és használjon párnákat a helyzet stabilizálásához. Ha a gipsz lötyög, próbálja meg a lábát nyugalomban tartani, hogy csökkentse a fájdalmat és a mozgást. A fájdalom és a kényelmetlenség enyhítésére próbáljon ki fájdalomcsillapítót, amennyiben azt orvosi előírás engedi. A Clexane injekciók esetében kövesse az utasításokat és próbálja meg a beadási technikát lehetőleg stresszmentesen végezni. Ha nagyon zavarja próbáljon gipsz cserét kérni
aug. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltál vizsgálaton?
aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma voltam, raktak fel végre könnyített gipszet, de most meg az a bajom hogy úgy érzem nagyon szoros.. reggel kilenckor jottem el, azóta polcolom és fekszem, néha bezsibbad a kislábujjam és úgy érzem a sarkam is.Nemtudom ez igy rendben van e. Remélem csak annyira megduzzadt és az este folyamán lejjebb megy. A szurit sajnos végig kell nyomatni míg le nem veszik, de azt már szerencsére be tudom magamnak bár még cseppet remegős kézzel.
aug. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!