Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha gipszfétisem van és emiatt...

Ha gipszfétisem van és emiatt be van gipszelve a kezem vagy a lábam és más dolog miatt kórházi kezelésre vagy egészségügyi ellátásra szorulnék, mennyi esély van rá, hogy rájönnének, hogy nem indokolt orvosilag?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, levennék? Ha tiltakoznék, mit csinálnának?

tegnap 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Átvinnének kedélyes beszélgetésre a pszichiátriára, ha nem hagynád, hogy végezzék a dolgukat, mert ragaszkodsz a gipszhez.


Ha tüdőgyulladással kerülsz be, szerintem nem izgatná őket, hogy van-e gipsz a kezeden, ha nem akadályozná őket a munkájukban. Max csodálkoznának, hogy miért nincs az rendszerben semmi a "balesetedről".

tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
nem vennék le sztem
tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mid van gipszben?
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg semmim és egyéb beavatkozásra sem szorulok, csupán eszembe jutott.
tegnap 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen gipszet szeretnél?
tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gipszfétisem van.
tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem indokolt a gipsz levétele és nem azt a részt kell megnézni, akkor rá sem néznének.

Gondolok itt erre: lehet, hogy a kezed van begipszelve. Ha mondjuk ráesel a karodra, akkor levennék. De ha kimegy a bokád akkor nem.

tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!