Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg az első menstruáci...

Ma jött meg az első menstruációm, ettől még holnap bemehetek a tengerbe?

Figyelt kérdés
Ma jött meg először..ahhoz képest, hogy első, elég sok jött.. a bugyim átázott, hál' Istennek a nadrágom nem. Anyumnak még nem szóltam, és valahogy előtte ezt cikinek érzeném.. nem igen merem elmondani neki.

2017. júl. 16. 18:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy barna folyás, vagy rendes vérzés, ugyanúgy mehetsz be mindkettővel a vízbe: tamponnal, azt rögtön cserélve. Így fertőzést sem kapsz el, és az égvilágon senki nem fogja tudni, hogy neked épp most van meg, úgyhogy nem lesz okuk kirugdosni téged.
2017. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Te meg hülye. Ha tamponnal valaki bemegy a vízbe, attól nem lesz vértócsa körülötte. A halak a vízben szexelnek, elárulom. Remélem, az nem zavar.
2017. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a hasznos válaszokat :)Egyébként meg utolsó előtti válaszadó Drága nincs jogod ilyet mondani, de azért köszönjük, hogy megosztottad velünk eme csodás gondolatot :)
2017. júl. 18. 22:09
 34/35 anonim ***** válasza:
52%

Hogyne lenne joga... Egyrészt szólásszabadság van, másrészt egy 14 éves gyerek főleg nem fogja megmondani, ki és mit írhat :DDD

Azzal meg jó, ha tisztában vagy, hogy ilyen barnázgatás mellett is olyan gyönyörű fertőzést össze tudsz szedni, hogy csak na...

2017. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy 14 éves vagyok, ugyan úgy jogom van megvédeni magamat, mint bárki másnak. Én is ember vagyok, és nem fogom hagyni, hogy bárki ilyen mondjon akár rám, vagy bármelyik családtagomra. Köszi a megértés :)
2017. júl. 19. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!