Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg az első menstruáci...

Ma jött meg az első menstruációm, ettől még holnap bemehetek a tengerbe?

Figyelt kérdés
Ma jött meg először..ahhoz képest, hogy első, elég sok jött.. a bugyim átázott, hál' Istennek a nadrágom nem. Anyumnak még nem szóltam, és valahogy előtte ezt cikinek érzeném.. nem igen merem elmondani neki.

2017. júl. 16. 18:16
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem beszélünk ilyenekrol..
2017. júl. 16. 20:00
 22/35 anonim ***** válasza:
Az baj. Fel kellett volna világosítania. Még nem késő beszélni róla.
2017. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja, hogy a 21. században élünk, és ilyenekrol nem kell felvilágosítania..
2017. júl. 16. 20:07
 24/35 anonim ***** válasza:
71%
Láthatóan kéne pedig, mert a kortársaid túlnyomó része, köztük te is, sajnos nem vagytok képben megfelelően a témában...
2017. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
De igen, fel kellene világosítania. Elég végigolvasni pár "lehetek terhes?" kérdést, máris rájön az ember, hogy a mostani tiniknek fingjuk nincs az emberi biológia és szaporodás folyamatával.
2017. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Most muszáj lesz szólni, vagy azért, hogy vegyetek mini tampont útközben, vagy észreveszi, hogy miért nem fürdesz...
2017. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ma csak barna jött (és lehet, hogy valójában tegnap is csak ez jött) Ami elméletileg megelőzi a menstruációt. Így sem mehetek vízbe?
2017. júl. 17. 08:12
 28/35 anonim ***** válasza:
53%

Nem, barna folyással sem.


Egyébként hány narpra mentek?

Mert általában a mensi 7 napig tart, de persze ez nincs kőbe vésve, az is lehet, hogy neked csak 4-5 napig. Szóval ha 1 hétre mentek, és vagy olyan szerencsés, akkor a hét végén talán még fürödni is tudsz.

Tudom, nem valami biztató, de hát ez van :D :/


Én is jártam így, sőt talán szerencsétlenebbül, 3 napot töltöttünk az osztállyal a Balcsin, 1. nap szar idő volt, 2. nap jobb, de még mindig nem igazi strandidő, a 3. nap pedig tűzött a nap, a nyár egyik legforróbb napja volt, egy felhő sem volt az égen, és a sors úgy gondolta, hogy pont aznap ajándékoz meg engem egy mensivel... :) Én voltam az egyedüli, aki nem fürdött...


Na mindegy, ezt csak azért írtam, hogy tudd, nem vagy egyedül, ilyen szerencsétlenségeken mindenki átmegy.


Mondd meg nyugodtan anyukádnak, hogy mi van, nem kell szégyellni, biztos segíteni fog.

Ne parázz, csak állj elé, és bökd ki. :)


Jó nyaralást!


14/L

2017. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
A barna folyás nem csak a menstruáció elején lehet a te korodban, hanem a közepén és a végén is. Mivel nem tudhatod, hogy felerősödik-e, nem mehetsz be a vízbe. Én lennék az első, aki kirugdos a vízből, ha látnám, hogy folyik belőled a vér..
2017. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta, hogy barnával bemehetek a vizbe. Ugyhogy be fogok, csak nem sok ideig.. szerintem max egy fel orat leszek bent, de a felet ugy, hogy a matracon toltom
2017. júl. 18. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!