Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogyok, lemegy a mellem,...

Ha fogyok, lemegy a mellem, de ha tornázok, akkor is?

Figyelt kérdés

164 cm, 56 kg vagyok, tehát nem fogyókúrázom. Le akarok adni feleslegeket főleg a hasamról. Volt egy vizsgaidőszak, amikor 5-6 kg lement és a melleim megszenvedték, anyukám szerint ha eszek és mellette tornázok, akkor a mellemre "megy majd a kaja" (+ fenék ha arra nem tornázom)

Tehát a célom az, hogy zsírt égessek innen-onnan, és közben a mellem is visszanyerje régi formáját. Lehetséges ez?



2014. júl. 10. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. Genetika határozza meg, hogy honnan mennek le a zsírpárnák, ha fogysz, és hova mennek fel, ha hízol. Ez nem befolyásolható se tornával, se másféle módon.

A hasadon lévő zsírpárnákat úgy tudnád leadni, ha fogynál, de úgy a melledből is menne le. Sajnos nálad ez van, ezen nem tudsz változtatni.

2014. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha visszahízol, akkor a melleidre is visszamegy majd amit elvesztettél, legalábbis én így voltam amikor hirtelen fogytam majd visszahíztam. Azt, hogy csak bizonyos helyekről menjen le és izmosodj, szerintem beszéld meg egy személyi edzővel, ő majd megmutatja, hogy milyen gyakorlatok szükségesek.
2014. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tornázol aktívan, akkor a melled zsírszövetéből is leadsz valamennyit. A hízástól viszont megnő a melled.
2014. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!