Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat? Nem értem.14/L.

Tamponhasználat? Nem értem.14/L.

Figyelt kérdés
O.B. minit használtam,szóval nem no name gagyit.:D 1.nap használtam a menstruációmban a tampont,szóval vér bőven volt.Guggolva feltettem,simán felment,2 óra múlva néztem,hogy véres a betét.Na akkor mondom csere.Próbáltam kihúzni,nem jött.Be kellett feküdjek egy kád vízbe,így kijött.Megnéztem,a tampon egyik fele volt véres csak!Másodjára(a következő menstruációmkor)is ez történt.Azóta nem merek tampont használni,pedig a betét rohadt kényelmetlen,félek,hogy mellécsúszik..stb.Szóval tampont szeretnék használni,de így nem megy.Segítsen valaki!

2014. máj. 3. 18:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát igen,látszik az értelmi szinted gyengesége..:)
2014. máj. 4. 14:35
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Csak azért kellet 2x mert az a kérdés amit írtál elég összetett! Ám jó fogalmazás de megfejteni viszont nem tudom mi lehet a gond a tamponnal!
2014. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy velem van a baj,nem értem én se.:D Tehát:Felteszem a tampont,teszek alá betétet is.X idő elteltével nézem,véres a betét.Mire sikerül kihúznom a tampont,megnézem,és csak a tampon egyik fele véres.A másik patyolat tiszta.:) Erre kérnék szépen egy okos választ.:))
2014. máj. 4. 14:51
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Juj ez durva ilyet én nem is hallottam! :o
2014. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
én se...:D Xd
2014. máj. 4. 15:32
 16/22 anonim válasza:
47%
Nem hiszem hogy 14 évesen nem jó neki a mini,és hogy nagyobb kell.. szerintem az lehet a baj,hogy rosszul teszed fel. Próbáld más pozíciókba,mert lehetséges,hogy megfordul a tampon,kicsit keresztbe,és ez lehet az oka,hogy nem tudod kihúzni. Ha pedig ezek után sem megy,érdemes megpróbálni a nagyobb méretet (normál) :)
2014. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Oké:)
2014. máj. 4. 19:40
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

"De hülyék vagytok,Istenem...-.- Magyarból hányszor buktatok?! 4-szer?! Szövegértés mínusz a köbön..Elismétlem még egyszer a kérdést,hátha sikerül felfognotok a csökenyéves agyatokkal:MIÉRT CSAK A TAMPON FELE LETT VÉRES?!"


MERT NEM JÓ A MÉRET! :D Bakker, és a mi szövegértésünkkel van baj XD

Egyébként egyáltalán nem kortól függ, hogy kinek mekkora kell. :)

2014. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
XD na én ezt már végképp nem értem hogy mi van XD :D :D
2014. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#18.Igen,a te felfogásoddal nagy problémák vannak.:D
2014. máj. 4. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!