Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat. Nagyon ciki?...

Tamponhasználat. Nagyon ciki? 14/l

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem boldogulok a tamponnal sehogy sem. Pedig próbáltam már minden helyzetben de mindig érzem,hogy bennem van. Nővérem 16 éves,ő is azt használ. Beszélgettünk már erről,mondta hogy hogy rakjam fel,de nem jó. Nagyon ciki lenne megkérni hogy egyszer mutassa meg?

2014. márc. 19. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne ciki?? Kérd meg a tesódat.
2014. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
43%
Ha tényleg kényelmetlen, akkor inkább használj betétet. Ráérsz később a tamponnal. Ha viszont azt akarsz berakni, akkor kérd meg a tesódat, hogy mutassa meg. Egyáltalán nem ciki, sőt jó neked, hogy van nővéred, aki meg tudja mutatni.
2014. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt a 'mutassa meg'et úgy érted hogy saját magán?
2014. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy egyszer megnézném, hogy ő hogy teszi fel magának. Csak olyan gáz szerintem ilyet kérni.:(
2014. márc. 19. 20:57
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért? Te hogy értetted?
2014. márc. 19. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom énse hogy hogy értettem..
2014. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Keresgélj a neten,biztos van valahol ilyen video,és akor nem kell ilyet kérned tőle
2014. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Igen, gáz lenne. A tájékoztató tele van rajzokkal...
2014. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Attól,hogy látod,hogy teszi fel magának te magadnak ugyanugy nem tudod majd feltenni.Én biztosan nem tennék fel a húgom előtt tampont! Ott a betegtájékoztató, olvasd el, nézd meg a képeket, ha nem megy akkor hagyd, majd később próbálkozz vele újra! Szerintem nem teszed fel elég magasra azért érzed,hogy ott van.
2014. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem unoka tesóm mutatta meg, nem volt ciki azt nézni, mert tudtam legalább hogy hogy kell, bár akkor még nem ment mert lelkileg nem voltam rá felkészülve, de kb fél év múlva, ilyen felvilágosítós órán kaptunk 6 db pici tampont és eldöntöttem hogy legközelebb ezt használom, de még az nap is húztam és csak éjszaka vettem rá magam ekkor voltam 15 éves, és majdnem egy évig csak úgy tudtam feltenni ha feküdtem az ágyon, úgy könnyebb ellazulni, persze most már megy a mosdóban is :)
2014. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!