Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat? Nem értem.14/L.

Tamponhasználat? Nem értem.14/L.

Figyelt kérdés
O.B. minit használtam,szóval nem no name gagyit.:D 1.nap használtam a menstruációmban a tampont,szóval vér bőven volt.Guggolva feltettem,simán felment,2 óra múlva néztem,hogy véres a betét.Na akkor mondom csere.Próbáltam kihúzni,nem jött.Be kellett feküdjek egy kád vízbe,így kijött.Megnéztem,a tampon egyik fele volt véres csak!Másodjára(a következő menstruációmkor)is ez történt.Azóta nem merek tampont használni,pedig a betét rohadt kényelmetlen,félek,hogy mellécsúszik..stb.Szóval tampont szeretnék használni,de így nem megy.Segítsen valaki!

2014. máj. 3. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kicsi méretet használsz, próbáld meg a normált.
2014. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De miért lett csak a tampon fele véres? ez a rejtély,nem a tampon mérete.:)
2014. máj. 3. 18:45
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
hát miután egyik honapba az egyik oldalrol másik honapba a másik oldalrol jön érthetö h egyik alkalommal egyik oldalon másik honapba a másik oldalon lesz véresebb és akár az is lehet h a másik oldalon nem is lesz az
2014. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A tampon nem mindenhol egyenletesen veres.
2014. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
#3 Te beteg vagy. :D
2014. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jó,de nekem az egyik fele full véres,a másik szép tiszta,és kifolyik mellette a vér!
2014. máj. 4. 06:45
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezért használj normált mert kifolyik mellette a cucc! :D
2014. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

"De miért lett csak a tampon fele véres? ez a rejtély,nem a tampon mérete.:)"


Mert nem jó a méret, amit használsz. Ez volt a válasz a kérdésedre, hogy a méret nem megfelelő. Ez nem rejtély, hanem a megoldás a problémádra.

Sikerül lassan felfogni vagy magyarázzam még el párszázszor? Mert ráérek...:)

2014. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De hülyék vagytok,Istenem...-.- Magyarból hányszor buktatok?! 4-szer?! Szövegértés mínusz a köbön..Elismétlem még egyszer a kérdést,hátha sikerül felfognotok a csökenyéves agyatokkal:MIÉRT CSAK A TAMPON FELE LETT VÉRES?!
2014. máj. 4. 14:00
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagy rejtély azért az durva hogy 2x kellet hogy elolvasnom hogy megértsem
2014. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!