Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy aludjak vizes fejjel?

Hogy aludjak vizes fejjel?

Figyelt kérdés
Mindig mikor meg mosom este a hajam törölkőzőben becsavarja fekszem le.... nem árt ez meg neki ? vagy mibe lenne jó ? estleg sapka ?? vagy bármi?

2014. febr. 17. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárító?
2014. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Néha én sem szárítom meg, hanem kifésülöm és összekötöm. Nagyjából megszárad reggelre, de azért rá kell szárítani.
2014. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utálom megszárítani mert nyáron 2szer kivolt szivatva és akkor ilyen nagyon brutálisan lesz szalma szerű meg minden katasztrófa ezert alszok el vizes fejjel, és akkor ilyen hullámos lesz es selymes is es nem lesz olyan szalmaszerű.. de sok heyen olvastam hogy van ilyen alvó sapka selyemből vagy miből azt nem tudom és hogy az még nagyon jó ha abba alszol..
2014. febr. 17. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fejbőrnek szellőzni kell, nem hiszem, hogy jót tesz sapkában aludni, én vizes fejjel sem tudnék elaludni, langyossal és messziről szárítsd, úgy kíméletesen szárít.
2014. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Sokkal jobbat teszel a hajaddal,ha nem szàrítod.A szàritàs közben is roncsolódik.Legjobb ha maga szàrad meg termèszetese.Csak sokszor nincs idö ezt kivàni,meg nem biztos,hogy úgy fog àllni ahogy kell,azèrt szàritunk.
2014. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megfáznak a hajhagymák, kihullik a hajad.
2014. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig így csináltam, vannak törölkőzők erre. (pl.: [link] )Most már leszoktam erről, mert ha nem szárad meg a hajam, gyakran viszket és korpás is lett párszor.

Én vagy megszárítom szárítóval vagy pedig reggel mosok hajat, ha tudom, hogy nem megyek délelőtt sehová.

2014. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony nem kéne! A gombák ugyanis imádják a nedves környezetet. Az a minimum, hogy korpás leszel idővel, de még szemetebb dolgok is költözhetnek oda. Még összekötött hajjal se jó aludni, nemhogy vizesen, besapkázva.
2014. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát szerencsére nem korpáskicsit se a hajam :) ez a törölkőző nagyon jó, de elfogyott hol lehet kapni??
2014. febr. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!