Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy aludjak ha megvan? Többi...

Hogy aludjak ha megvan? Többi lent

Figyelt kérdés

régebben tampont tettem fel estére de nővérem azt mondta,azt nem lehet mert rákos leszek o.O


viszont betéttel meg nem bírok aludni,egyszerűen irritál ahogy az a kemény izé ott van a lábam közt :S


ráadásul ha betétet használok,szószerint érzem ahogy folyik ki belőlem a vér >.<


akkor este mit használjak?


ha semmit nem használok,akkor ugye reggelre minden tiszta vér lesz


azt is próbáltam már hogy több olyan kis vékony betétet egymásra tettem és úgy raktam be de reggelre az is átázott meg ugye álmomban forgolódok és elcsúszott meg minden és reggelre már a fél combom is vérem volt :S


mit csináljak?


13l


2011. okt. 1. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Használj pamutvattát, az nem nyom, persze ilyet még nem hallottam,hogy a tampon rákot okoz.
2011. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D


nekem amúgy nővérem azt mondta,azért okoz rákot,mert este több óráig bent van és beleszárad a vér a hüvelyembe és elrákosodik o.O

2011. okt. 1. 08:25
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A nővérednek abban nincs igaza, hogy ha éjjelre tampont használsz rákos leszel, hanem azért nem jó, mert ha hosszú ideig van a hüvelyedben tampont, nem tud rendesen kiürülni a vér, és elszaporodnak a hüvelyben a baktériumok, ami nagyon könnyen okoz életveszélyes betegséget, de nem rákot. Ez a betegség a toxikus sokk szindróma. Inkább a legvastagabb betétet használd, és egy szorosabb, de azért kényelmes bugyit. Ha kell tegyél be vattát is, ahogy az első válaszoló írta.
2011. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszönöm :D


akkor lehet tényleg a vattás lesz

2011. okt. 1. 08:39
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai sem ázik át, a betét meg olyan, hogy egy idő múlva hozzászoksz, már most is vannak vékonyak, amik megbízhatóak. Meg ugye a tampon azért sem jó, mert menzesszel valójában tisztulsz is, úgyhogy ajánlatos minimum éjszakára betétet használnod.
2011. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
:/
2011. okt. 1. 08:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A carefree betétek nem olyan kemények és kényelmetlenek mint az always. Használj normált vagy super plust, attól függően, hogy mennyire erős a vérzésed.
2011. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszi :D


szerencsére nem annyira erős :))

2011. okt. 1. 12:00
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
A nővéred hülye. Mondd meg neki, hogy rémhírterjesztésért régen halálbüntetés járt.
2011. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

xd utolsó

mondjuk azért nem fogom megölni bár tényleg jó hülyeségnek hangzik így utólag :D

2011. okt. 1. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!