Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol aludjak, ha kiállnak a...

Hol aludjak, ha kiállnak a rugók a matracomból, és nincs pénzünk ujjat venni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a melleim fájnak,mivel az ágyból kiálló rúgók egész éjjel nyomják.

Kb egy hete raktam polifoam-ot az ágyamra és már elmúlt a mellfájásom,de ma lecsúszott és csak ébredéskor vettem észre és most nagyon fájnak a melleim..


2013. okt. 30. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a szüleiddel kéne megbeszélned, hogy mik a lehetőségeitek.
2013. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felfújható vendégágy.

2-3ezerért is lehet kapni.(tesco,auchan,spar)

2013. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szülönek szólj, emiatt ne szégyenkezz, addigis meg ha más nincs rögzítsd valahogy oda a polifómot hogy ne csusszon le
2013. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szülőnek szóltam,de amúgy is tudom,hogy nincs pénzünk..
2013. okt. 30. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
fontosabb dolgokra azért elöfordul hogy mégiscsak van, ha nagyon kell valamire, meg lehet más megoldást is tud
2013. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény :(( próbáld őket rábeszélni egy egyszerűbb szivacsosra, mindenképpen megéri. 10-15eFtért már lehet kapni, csak ne rugósat vegyél, abból csak nagyon drága a jó 50eFt+
2013. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!