Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ciki az állva pisilés?...

Lányok, ciki az állva pisilés? (mert én szoktam alkalmazni)

Figyelt kérdés

Azon kevés (szerintem szerencsés) lányok közé tartozom, akik gond nélkül tudnak állva pisilni. :) Kislány koromban még a kezem használata nélkül is ment, csak kicsit terpeszbe álltam és kitoltam a csípőmet, és mindig egyenesen ment a pisi. sose pisiltem mellé. Most is képes vagyok rá :) bár amióta megnőttem, kicsit szét kell kézzel húzni a puncimat, hogy sugárba jöjjön. De azért még megy :) :) Szerintem hasznos, mert idegen helyen, nem ülök rá a piszkos wc-re. És szabadban is hasznos. Viszont voltunk osztálykiránduláson, túráztunk, és két barátnőmmel amikor elmentünk pisilni, ők furcsállták, hogy én nem guggolok. Persze, hiába magyaráztam, h így higiénikusabb. :D


Na mindegy, szerintetek gáz, ha így csinálom? Van aki szintén nem guggol le?

16L



2013. dec. 30. 22:19
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
De van.
2014. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, de láttam már hölgyet így pisilni. A következő módon csináld: Benyúlsz, két ujjad a húgycsőnyílás két oldalán, széttárod a kisajkakat, kicsit felfelé húzod az egész berendezést, és máris előre megy, tudod irányítani. Gyakorlattal pl. beleállsz a kádba és megcélzod a lefolyót. Perszer kérdés, miért az egész. kivéve egy mocskos nyilvános budit vagy ha csalánba kellene guggolni.

Persze, tiszta kézzel. Egyébként volt barátnőm, aki leülve is így pisilt. Nagyok voltak a kisajkai, és ha nem így csinálta, összevissza csorgott ki közöttük. Így tisztább, higiénikusabb az egész.

2014. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
2015. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Szerintem nagyon érdekes látvány lehet ez, szívesen megnézném.
2015. nov. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Hogy lehet széthuzni a puncit?
2018. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!