Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ciki az állva pisilés?...

Lányok, ciki az állva pisilés? (mert én szoktam alkalmazni)

Figyelt kérdés

Azon kevés (szerintem szerencsés) lányok közé tartozom, akik gond nélkül tudnak állva pisilni. :) Kislány koromban még a kezem használata nélkül is ment, csak kicsit terpeszbe álltam és kitoltam a csípőmet, és mindig egyenesen ment a pisi. sose pisiltem mellé. Most is képes vagyok rá :) bár amióta megnőttem, kicsit szét kell kézzel húzni a puncimat, hogy sugárba jöjjön. De azért még megy :) :) Szerintem hasznos, mert idegen helyen, nem ülök rá a piszkos wc-re. És szabadban is hasznos. Viszont voltunk osztálykiránduláson, túráztunk, és két barátnőmmel amikor elmentünk pisilni, ők furcsállták, hogy én nem guggolok. Persze, hiába magyaráztam, h így higiénikusabb. :D


Na mindegy, szerintetek gáz, ha így csinálom? Van aki szintén nem guggol le?

16L



2013. dec. 30. 22:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%

3-as vagyok


Tudom, hogy nem a csiklón keresztül pisilünk.. Talán rosszul fejeztem ki magam, de ha én idióta vagyok a kifejezésemért akkor a kérdező sem különb ha azt hiszi higiénikusabb állva pisilni, főleg ha piszkos kézzel nyúl a nemi szervéhez.

Az sem nagy intelligenciára vall, ha attól érzi nagy lánynak magát hogy állva pisil.. Micsoda látvány lehet amikor bokáig letolva a gatya, az altestét előre tolva, kézzel széthúzva a nemi szervét belepisili a nevét a hóba...Ez aztán a móka..

2013. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%

JA! és az aki 16 évesen nem tanulta meg, hogy nem kell ám a wc-re ráülni, úgy is lehet pisilni... na az egy kicsit gáz.

Szinte senki nem ül a wc-re , de kehet úgy is pisilni hogy nem állunk mint a fiúk.. Kérj meg valakit hogy mutassa már meg neked, hogy kell wc-én nem ráülve pisilni..legalább tanulsz valami újat is..

2013. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző, ha megy neki állva, akkor mi a fenének egyensúlyozzon a wc-ülőkén? Az ilyenek (mármint az egyensúlyozók) szokták összepisilni az ülőkét nyilvános helyeken, én a magam részéről utálom, ha valaki ezt csinálja. Ha mindenki ráülne, nem lenne folyton pisis az összes női wc.


Én írtam neked, kérdező, hogy sztem nyilvános wc-n meg ilyen helyeken csináld csak így nyugodtan (előtte meg is tudod mosni a kezed, van hol), de erdőben, kiránduláskor piszkos a kezed, és úgy tényleg nem kéne magadat megfogni.

2013. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
3-as: nem nagylányság miatt. egyszerűen én így szoktam meg, szerintem praktikus. és szoktam kezet mosni, erdőben pedig volt nálam törlőkendő. na? mit szólsz.? azért mert te nem tudod megcsinálni, még nem kell belémkötni. :) amúgy köszi a támogató válaszokat. én bíztatok mást is az én módszeem kipróbálására
2013. dec. 30. 23:42
 15/25 anonim ***** válasza:
Én kivételesen egyet értek a kérdezővel attól hogy állva képes pisilni szerintem egyáltalán nem probléma, esetleg ha kicsit furának találják akkor nem kell feltétlenül ismerősök előtt úgy pisilni, valóban jobb ha ilyen idegen wc-nél nem ülsz rá az ölükére, meg már lehet venni shewee-t amit pont hasonló helyzetekre találtak ki, kérdező ha neked megy enélkül is akkor füllentsd azt az ismerőseidnek hogy ezt használod :) vagy vedd meg és akkor nem füllentés lesz :)
2013. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
én is inkább kivételes lehetőségnek gondolom a sorstól, hogy képes vagyok rá. :) ezért esett rosszul a kiránduláson a csajok reakciója. olyan izét mondjuk nem akarok venni, ha már nincs rá szükségem :D
2014. jan. 1. 17:59
 17/25 anonim ***** válasza:
Érdekes lehet, megtanítanád nekem is? :)
2014. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
őőő. megtanítanám, de most őszintén, itt hogy? nekem ment minden tanulás nélkül, úgy emlékszem mindig is. Terpesz, kis széthúzás, csípő előre, és mehet. :) Próbálkozz! :D
2014. jan. 8. 18:25
 19/25 anonim válasza:
Én csak akkor nem guggolok le ha nincs rá esély. Pl.: fesztiválok. Olyankor ha szoknyában vagyok egyszerűen elengedem. Más is csinálja, nincs ebben semmi rosz.
2014. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Előző, ilyenkor te bugyit se hordasz?
2014. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!