Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ciki az állva pisilés?...

Lányok, ciki az állva pisilés? (mert én szoktam alkalmazni)

Figyelt kérdés

Azon kevés (szerintem szerencsés) lányok közé tartozom, akik gond nélkül tudnak állva pisilni. :) Kislány koromban még a kezem használata nélkül is ment, csak kicsit terpeszbe álltam és kitoltam a csípőmet, és mindig egyenesen ment a pisi. sose pisiltem mellé. Most is képes vagyok rá :) bár amióta megnőttem, kicsit szét kell kézzel húzni a puncimat, hogy sugárba jöjjön. De azért még megy :) :) Szerintem hasznos, mert idegen helyen, nem ülök rá a piszkos wc-re. És szabadban is hasznos. Viszont voltunk osztálykiránduláson, túráztunk, és két barátnőmmel amikor elmentünk pisilni, ők furcsállták, hogy én nem guggolok. Persze, hiába magyaráztam, h így higiénikusabb. :D


Na mindegy, szerintetek gáz, ha így csinálom? Van aki szintén nem guggol le?

16L



2013. dec. 30. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én bevallom, hogy már próbáltam, de nekem nem megy (combomon félrefolyik...). Zárt ajtók mögött sztem úgy pisilsz, ahogy akarsz. Erdőben, ha látnak, én leguggolnék :D
2013. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
na igen, ezután a kirándulás után én is cikinek tartom, csak eddig fel sem merült bennem. :P Az a baj, h nekem meg a guggolásban nincs nagy gyakorlatom, de majd edzek rá! :D csak nehogy lepisiljem a nadrágomat a nagy próbálkozásban :)
2013. dec. 30. 22:24
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Semmivel sem higiénikusabb az hogy nem tiszta kézzel magadhoz nyúlsz hogy állva pisilj. Arról nem is beszélve hogy állva pisiléhez is le kell tolnod a nadrágodat a bokádig vagy a fel kell emelni a szoknyát.


Én nem dicsekednék az állva pisiléssel, mert ezzel csak azt jelzed, hogy a csiklód akkora mint egy mélynövésű pénisz..

2013. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért furcsálták, mert nem jellemző én sem hallottam még ilyet lányról, de ha neked így jó, csak csináld, senkinek semmi köze.
2013. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

A 3-asnak elárulok egy újdonságot: A csajok nem a csiklójukon pisilnek....

Csacsiegér, lapozd fel a biosz könyvet!:)

2013. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az idősebbek nem guggolnak le. Én egy lányismerősöm nagyanyját láttam egyszer így pisilni, tudomásul vettem, hogy így is lehet.
2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

*nagyon röhög*

3-as válasza nem gyenge valóban :D

De abban azért igaza van, hogy piszkos kézzel a puncihoz nyúlni nem az igazi. Tehát erdőben inkább a guggolást. Amúgy a guggoláskor a nadrág alatt kell átpisilni, biztos hogy sikerülni fog :)

2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
bocsi, de a csiklóm pont nem is nagy, kikérem magamnak. amúgy meg nem az volt a téma, h mi van a csiklómmal. ne is haragudjatok, de nem ugyanaz a kezemmel hozzáérni a puncimhoz, meg ráülni pl egy piszkos wcre. szerintem van különbség. és a nadrág letolásától sem lesz piszkosabb a kezem.:P
2013. dec. 30. 22:35
 9/25 A kérdező kommentje:
ja, az előzőt én is a 3-asnak szántam...
2013. dec. 30. 22:36
 10/25 A kérdező kommentje:
7-esnek. Tudom, h a nadrág alatt kell. csak mivel nekem állva kicsit előre megy a pisim, majd arra kell vigyáznom, h nehogy guggolva meg esetleg fentebb menjen. bár azért ez a guggolás tényleg csak végszükség esetére lesz sztem, ha már nekem máshogy bevált eddig :) csak tényleg olyan rossz érzés volt, h a barátnőim nem tolerálták ezt... :/
2013. dec. 30. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!