Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a sok hülye...

Vivike22 kérdése:

Mi okozhatja a sok hülye váladékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék tanácsot kérni. Lassan két éve folyamatosan kell nőgyógyászatra járnom egyik kezelés után a másikon átesni. A problémám a sok hüvely váladék okozza. Idén már 4 alkalommal volt vese és petefészek gyulladásom ( nálam ez visszatérő betegség ) annak érdekében, hogy némileg enyhítsük a folyamatot injekciós kezelésen is át kellett essek. A hüvely váladék önmagába nem okoz problémát, mert nálam nem folyása formályaba jelentkezik így nekem ez a bugyimon se látszódik. A gond a szexuális együttlét alatt okoz gondot ugyanis olyan mennyiségben van jelen ez a váladék, hogy szinte minden aktus elveszíti gyönyörét. Az orvos vizsgálat során azt állapította meg a hüvely bemenet nagyon száraz viszont a belső hüvely fal váladekkal telt. Igy kaptam hüvelyi antibiotikumos kezelést 2 x is ( 3 tabletta 3 éjszakán át ismétlés 2 hónap múlva ) sajnos nem hatott igy kaptam kupokat, de hatástalan volt. Minden kezdődött újra és még mindig ugyan ott tartunk mint eddig. Van egy 2.5 éves császármetszéssel született kislányom ha ez esetleg kiinduló pont lehet. Akinek esetleg van valami ötlete segítsen köszönöm !


2013. nov. 25. 07:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!