Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt a nyullós...

Mi okozhatja ezt a nyullós váladékot? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Régebben volt hüvelygombám,de az ki lett kezelve és azóta nem is jött vissza.Mindig elég nagy mennyiségű folyásom van,de nem büdös és nem érzékelek semmilyen betegségre utaló tünetet a nemi szervemen.Ma viszont történt egy dolog,ami kicsit megijesztett.A normális fehér folyás mellett volt valami nyálkaszerű dolog is.Nem tojásfehérje folyás,hanem annál sokkal sűrűbb,szinte ilyen gumiszerű nyálkacsomó távozott a hűvelyemből.Picit rózsaszínes volt a szine.Egy része még bennem volt és amikor letoltam a bugyit,akkor éreztem,hogy kihúztam magamból.Az egész egy darabban volt,nem folyékony.Peteérésem még nem lehet,mert 5 napja mólt el a menstruációm.Fogalmam sincs,hogy mi lehetett ez és kicsit be is ijedtem.

Mire utalhat ez a dolog és mi válthatta ki?


2011. nov. 15. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz, ha orvoshoz mész.
2011. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
na mi lett? hasonló tünetem van :(
2012. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!