Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm punciját befújtam...

A barátnőm punciját befújtam rexonával, tényleg lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Tehát elvárta tőlem,hogy orálisan elégítsem ki de olyan büdös a puncija mostanában,hogy 5 méterről érzem a szagát.Ő feküdt az ágyon széttárt lábbal,becsukott szemmel és várta,hogy elkezdjem nyalizni.Én meg befújtam rexonával kb.3-4 mp-ig fújtam neki.Ez ma reggel volt és azóta nagyon haragszik,szakítani akar,már orvosnál is volt mert nagyon fáj neki.Azt mondta mért nem szóltam neki,hogy büdös?Mondom nem igaz hogy te nem érzed hát büdösebb mint a kotera és elvárod,hogy kinyaljam?!Tehát most akkor én vagyok a bűnös?Mert én nem érzem magam annak.Mondjuk tényleg duplájára dagadt meg nedvedzik.Kérjek tőle bocsánatot vagy mit csináljak? 20/F

2013. aug. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 41/44 turidominik16 válasza:
57%
Hát a sok kommentelőt (tisztelet a kivételnek) elnézve ti is ezen a szinten álltok a "stílusotok" miatt
2021. aug. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

22-es nehogy már azért legyen vele a fiú mert ő csak ezt érdemli meg mert szerinted a fiú is ilyen.

Szerintem a fiú jobbat érdemel.

2021. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Fuss! Menekülj! Remélem azóta találtál olyat, akivel össze is illetek.
2022. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
77%
Szerintem te nem akartál rosszat csak végtelenül primitív buta ember lehetsz olyan 60-as IQ-val. Nem kell bocsánatot kérned. Gyárilag vagy hülye és nem tehetsz róla. Ezen még elmeorvos sem tud segíteni. A nő sem lehet sokkal értelmesebb aki ilyen véglénnyel mint te szóbaáll.
2022. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!