Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm punciját befújtam...

A barátnőm punciját befújtam rexonával, tényleg lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Tehát elvárta tőlem,hogy orálisan elégítsem ki de olyan büdös a puncija mostanában,hogy 5 méterről érzem a szagát.Ő feküdt az ágyon széttárt lábbal,becsukott szemmel és várta,hogy elkezdjem nyalizni.Én meg befújtam rexonával kb.3-4 mp-ig fújtam neki.Ez ma reggel volt és azóta nagyon haragszik,szakítani akar,már orvosnál is volt mert nagyon fáj neki.Azt mondta mért nem szóltam neki,hogy büdös?Mondom nem igaz hogy te nem érzed hát büdösebb mint a kotera és elvárod,hogy kinyaljam?!Tehát most akkor én vagyok a bűnös?Mert én nem érzem magam annak.Mondjuk tényleg duplájára dagadt meg nedvedzik.Kérjek tőle bocsánatot vagy mit csináljak? 20/F

2013. aug. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 31/44 cso91 válasza:
95%

Nézd, férfiként írom:

Te egy arrogáns, buta paraszt vagy.

Én nem mondom, hogy a csaj nem hibás, mert lehet nem figyelt eléggé a higiéniára, de valószínűbb, hogy BETEG, te barom. Elkapott valamit. És hogy nem érezte? Nem tudom, de amit csináltál az akkor is egy alpári gyerekes dolog volt.

Túl egyszerű lett volna neki szólni, -normálisan, persze- hogy nézd ez a helyzet, inkább megaláztad. Hát szégyelld magad.

ui. Ne tarts barátnőd. Ott a kezed, azt kezelheted a tulajdonodnak...

2018. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 laci2578 válasza:
21%
22-es Szépen megfogalmaztad,legalább van olyan hozzászólás is amelyben rendesen megmagyarázzák a dolgot,és nem csak a "barom" "idióta" stb. hozzászólások....
2018. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 T4M4S válasza:
13%
Hejes te$$om en ugyanezt csinaltam az asszony anyjaval de o elvezte szoval selejt a baratno
2018. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
81%
Instagramon már fenn van a kérdés 😂😂🤣
2019. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
88%

Tudom, hogy 7 éves a kérdés, de attól függetlenül elmondanám, hogy Kérdező, te egy idióta, köcsög, paraszt barom vagy!


Instagramról jöttem én is:)

2020. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
21%
azért az utolsó pár kommentelő sem teljesen értelmes attól még mert a kérdező agyilag nem áll elég magasan a szeretkezéshez nem kel fogyatékosnak meg idiótának hívni még ha az is mert azokkal a hozzászólásokkal bőve az ő szintje alatt vagytok persze jogos hogy kiakadtok mert nem normális dolog de kultúráltan is meg lehet fogalmazni.és kedves T4M4S nem elég h ugyan ezt teszed még a feleségedet/párodat is megcsalod etikából 5 ös
2020. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta? Szakítottatok? :D
2020. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
91%

Én meg némi ellentmondást érzek:


A kérdésben még azt írod:

"elvárta tőlem,hogy orálisan elégítsem ki"


A 7. hozzászólásban már azt írod:

"De puncit nyalni meg imádok."

2020. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
59%
Utolsó ebben nincs semmiféle ellentmondás.Egy kisarkított példán keresztül be is mutatnám; szeretem a sört meg tudom belőle inni ugyanúgy az olcsót és a drágát is, de ha valaki azt mondaná nekem, hogy egy csikkekkel teledobált, megköpködött sört igyak meg, akkor valószínűleg lekevernék neki egy pofont.Olyan dolgokat is el lehet várni az embertől, amit amúgy szeret csinálni, de nem várható el tőle, hogy azt a dolgot minden körülmények között, állandóan szeresse csinálni.Gondolom te sem szeretsz wc-én enni.A többiekhez meg; tényleg elég nagy meggondolatlanság amit a gyerek csinált, de azzal, hogy minősíthetetlenül, minden rosszat kívánva neki fröcsögtök, azzal nem segítetek a helyzeten.Úgy beszéljetek vele, ahogyan visszafelé is szeretnétek hogy beszéljenek veletek.Gondolkodjatok már el, leférgezni valakit, semmilyen körülmények között nem elfogatható magatartás, sőt azt is mondhatnám, hogy elég szánalmas.Nyugodtan le lehet pontozni, meg lehet savazni, csak mert nem értetek velem egyet, pár ember a hozzászólásokból ítélve úgy sem tud ennél többet. :)
2021. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
16%
Jól tetted teljesen. Nehogy már te legyél a hibás azért, mert a nő pinája büdös.
2021. jún. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!