Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm punciját befújtam...

A barátnőm punciját befújtam rexonával, tényleg lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Tehát elvárta tőlem,hogy orálisan elégítsem ki de olyan büdös a puncija mostanában,hogy 5 méterről érzem a szagát.Ő feküdt az ágyon széttárt lábbal,becsukott szemmel és várta,hogy elkezdjem nyalizni.Én meg befújtam rexonával kb.3-4 mp-ig fújtam neki.Ez ma reggel volt és azóta nagyon haragszik,szakítani akar,már orvosnál is volt mert nagyon fáj neki.Azt mondta mért nem szóltam neki,hogy büdös?Mondom nem igaz hogy te nem érzed hát büdösebb mint a kotera és elvárod,hogy kinyaljam?!Tehát most akkor én vagyok a bűnös?Mert én nem érzem magam annak.Mondjuk tényleg duplájára dagadt meg nedvedzik.Kérjek tőle bocsánatot vagy mit csináljak? 20/F

2013. aug. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
86%

beteg vagy????

még az a legkevesebb h bocsánatot kérsz...meg ha nagyobb baja van fizeted neki a kórházat

2013. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Shoryuken válasza:
96%

Nem hiszem el egyszerűen, hogy létezik ilyen ember a földön. Ennyire nyomorék nem lehet egyikőtök sem. Ez képtelenség, egy ilyen elcsökevényesedett agy hogyan képes egy emberi szervezetet fenntartani?


20 éves FÉRFI vagy, és nem jutott eszedbe, hogy szólj a csajnak, hogy mossa meg, helyette inkább befújtad neki dezodorral, ami többek között alkoholt, és egy csomó szintetikus vegyszert tartalmaz? Ez kész, nem tudok mit hozzá fűzni...


De a nődet is minősíti, ha ennyire büdös a nemiszerve. Orvos látta már? Lehet, hogy fertőzéstől olyan...

2013. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ízlett a Rexona. Nyalizz fertőtlenítőszert is! Teljesen igaza van a barátnődnek.
2013. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
75%

Büdös, te hülye, az punci illat. Neked nem nő való, nem plüssnyuszi. Isten óvja nőket az ilyen szerencsétlenektől.


Majd ő ki fogja találni, hogy mit csináljál...gondolom, ott hagy.

2013. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

20 évesen érettnek kellene lenned arra, hogy a barátnőddel, akivel párkapcsolatban vagy, azaz bizalmi kapcsolatban, azzal meg tudj beszélni ilyen dolgokat is.


Úgy gondolom, hogy ebben te vagy a bűnös. Nem szabad megszégyeníteni így egy lányt sem, és persze fiút sem. Ilyet nem teszünk, még kis gyerekkorban sem.


No a fejmosás után:

ha előzőleg nem volt ilyen "szaga", és feltételezhetőleg ugyanolyan mosakodási szokásai vannak, azaz ez nem változott, akkor valamilyen fertőzés is állhat a dolgok mögött. Lévén, hogy a női nemi szerv elég érzékeny minden behatásra, így a befújástól akár meg is sérülhetett ( nem feltétlenül fizikai sérülésre kell gondolnod), a duzzanat is ezt jelezheti (lehet allergiás reakció, a benne lévő alkohol, és egyéb kémiai anyagra való reakció stb stb).

2013. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem nyalnád, hanem csak szexelnél, akkor nem történt volna ilyen. Keress magadnak normális nőt.

28/F

2013. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
a volt barátnőmnek nem volt büdös,sőt tetszett az illata.Örömmel nyaltam-faltam.De a mostanié valahogy katasztrófa.Nincs annak semmilyen fertőzése,de amúgy mosakodik rendesen.gyárilag ilyen.sztem én dobom mert bödüs nő nekem nem kell.De puncit nyalni meg imádok.Nem gondolnám,hogy megaláztam csak próbáltam segíteni magamon,hogy elviselhető legyen.Alig bírtam elaludni mellette ,ezt még tegnap este elterveztem,hogy befújom neki.(az számít valamit hogy férfi deo-val fújtam be)Mert azt azért nem akarom,hogy valami komoly baja legyen.Tényleg én már 3x akkorának látom neki mint a normális.Kezdek ideges lenni
2013. aug. 17. 21:55
 8/44 anonim ***** válasza:
94%
Akkor menj vissza a volt barátnődhöz. Neki meg a te szagod, vagy a modorod nem tetszett? Megértem.
2013. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is volt olyan csajom akinek rettentő büdös volt, mintha döglött macskát rejtegetett volna benne. de én kinyaltam. Ilyenkor az embernek erőt kell vennie magán.
2013. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
90%
szerintem én már megvertelek vna.... jó én elég indulatos tudok lenni, és te vagy a bűnös.....
2013. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!