Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm punciját befújtam...

A barátnőm punciját befújtam rexonával, tényleg lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Tehát elvárta tőlem,hogy orálisan elégítsem ki de olyan büdös a puncija mostanában,hogy 5 méterről érzem a szagát.Ő feküdt az ágyon széttárt lábbal,becsukott szemmel és várta,hogy elkezdjem nyalizni.Én meg befújtam rexonával kb.3-4 mp-ig fújtam neki.Ez ma reggel volt és azóta nagyon haragszik,szakítani akar,már orvosnál is volt mert nagyon fáj neki.Azt mondta mért nem szóltam neki,hogy büdös?Mondom nem igaz hogy te nem érzed hát büdösebb mint a kotera és elvárod,hogy kinyaljam?!Tehát most akkor én vagyok a bűnös?Mert én nem érzem magam annak.Mondjuk tényleg duplájára dagadt meg nedvedzik.Kérjek tőle bocsánatot vagy mit csináljak? 20/F

2013. aug. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
94%

Oh te jó ég, létezik ilyen? 20 éves vagy, de még kisfiú,nem férfi. Egy férfi odaáll a barátnője elé, és megmondja neki SZÉPEN, hogy tisztálkodjon, vagy esetleg fürdés után nyalod ki, de szerintem fertőzés állhat a dolog mögött. Az meg,hogy befújtad elég komoly probléma, nem vicc, nem véletlenül dezodor...

szerintem a barátnőd sokkal jobbat érdemel

2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
91%

Szánalmas, hogy olyan férfiak - akarom mondani férgek, mert férfihoz nem méltó a viselkedésed - léteznek a Földön, mint te vagy.


Honnan gondoltad, hogy ez egyáltalán jó ötlet? Te nem tanultál biológiát általános iskolában vagy Anyád nem beszélt neked a női nemiszervről? Ebből is látszik, hogy tárgyként kezeled a másik nemet és semmit sem törődsz a következményekkel valamint az is gusztustalan ahogyan kifejezed magad (idézem: punci, nyalizni, nyaltam-faltam... stb). Egyszerűen a hányinger kerülget a gusztustalan szádtól. Sok mindent elárul arról, hogy mekkora egy hatalmas tapló vagy, arról nem is beszélve, hogy hálátlan és tiszteletlen is.


Oda lent ugyan olyan nyálkahártya található mint a szájban vagyis gyorsan és egyszerűen jutnak be a szervezetbe azok a vegyszerek amivel a Rexona és egyéb dezodor társai tele vannak. Nem véletlenül találták ki az intim mosakodókat és illatosítókat amiről úgy látszik fogalmad sincs sajnálatos módon.


Mindenki nemiszervének más és más az illata, van akinek erősebb van akinek egyáltalán nem is érződik és ez változó - függően attól, hogy mennyire tartod tisztán vagy, hogy milyen gyógyszereket szedsz (pl az antibiotikumtól is lehet egy erősebb szaga, plusz kiöli a hüvelyflórát aminek a megóvása fontos a baktériumok, gombák... stb. védekezése ellen, ezért lehet a nőknek folyása tőle). Ugyan olyan mint a bőr illata, senkinek sem egyforma még akkor sem ha ugyan azt a parfümöt használják - mindenki bőrén más lesz az illata. Az, hogy a barátnődet "büdösnek" nevezed emiatt csak is azt mutatja mennyire primitív és szánalmas vagy. Lehet, hogy valakinek meg a te nemiszerved büdös és ebben kétségem sincs. Nem, hogy örülnél neki, hogy valaki egyáltalán megengedte, hogy hozzá nyúlj.


Az is nagy tévedés, hogy tusfürdővel kell megmosni, hogy "jó illatú" legyen. Elég sima víz hozzá. Mint említettem fontos a hüvelyflóra megóvása és a tusfürdők ugyan úgy kiölik ami ugyan úgy betegségeknek teheti ki az érintett nőt. Erősen ajánlom CSAKIS A VÍZ HASZNÁLATÁT. Az is bőven elég a női nemiszerv tisztán tartásához!!!


Remélem ez a lány már csak az "exed" és kifizettette veled a nőgyógyászati (vagy bármilyen) kezeléseknek az árát meg a gyógyszereket amiért ekkora gyökér voltál vele. Igazán megérdemelnéd.


Az ilyen embereknek legszívesebben levágnám a hímvesszőjét, hogy még véletlenül se lehessen több részük szexuális kapcsolatban. Egyszerűen undorító vagy és tanulatlan. Remélem ő is lefújja a heréd és a húgy-és ondó kivezető nyilásod dezodorral de jó közelről, hogy megtapasztald milyen fájdalmas és hosszú procedúra a felépülés.


Kívánom,hogy soha senki ne menjen a közeledbe a másik nemből mert egyszerűen nem érdemelsz meg egy nőt sem. :)

2018. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%
Idióta
2018. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
8%
telljesen megerdemelte az a csaj. ha nem veszi eszre hogy ilyen budos neki akkor inkabb hagyjon el teged a te erdekedben is. neked kene szakitanod vele. az ilyen nok ne keregessek hogy nyald meg oket. inkabb menjenek haza szerintem.
2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
12%
ja... es megjegyeznem itt hogy ha fertozes miatt van es mar egy meter tavolsagban is lehet erezni ahogy te mondtad es nem erezte kicsit sem akkor inkabb megse lepodjon hogy befujtad. en egyet ertek veled es gondolatban meg kezet is razok veled. :)
2018. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
87%
előző válaszoló téged meg tökön kéne rúgni hogy megtanuld a tiszteletet!
2018. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
92%
Mi lett a sztori vége?
2018. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
90%

Jah, arra én is kíváncsi vagyok :D

Attól félek csak, h kamu sztori volt

2018. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
14%
Hát inkább ti válaszolók vagytok akkora degeneráltak meg autisták mint az állat :D
2018. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
91%
Nem működik minden ugyan úgy mint a guminőnél azt vésd az eszedbe
2018. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!