Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm punciját befújtam...

A barátnőm punciját befújtam rexonával, tényleg lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Tehát elvárta tőlem,hogy orálisan elégítsem ki de olyan büdös a puncija mostanában,hogy 5 méterről érzem a szagát.Ő feküdt az ágyon széttárt lábbal,becsukott szemmel és várta,hogy elkezdjem nyalizni.Én meg befújtam rexonával kb.3-4 mp-ig fújtam neki.Ez ma reggel volt és azóta nagyon haragszik,szakítani akar,már orvosnál is volt mert nagyon fáj neki.Azt mondta mért nem szóltam neki,hogy büdös?Mondom nem igaz hogy te nem érzed hát büdösebb mint a kotera és elvárod,hogy kinyaljam?!Tehát most akkor én vagyok a bűnös?Mert én nem érzem magam annak.Mondjuk tényleg duplájára dagadt meg nedvedzik.Kérjek tőle bocsánatot vagy mit csináljak? 20/F

2013. aug. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%
Kölcsönfújás visszajár. Próbáld ki!
2013. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
33%

Úgy vélem, te alapvetően nem akartál rosszat a barátnődnek, csak gyakorlatlan vagy a dezodor szexben való alkalmazása terén. Rólam egyébként annyit érdemes tudni, amit az alábbi kérdésnél a 25-ös számú válaszban írok: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Te ott követted el a hibát, hogy a barátnőd punciját normál (nem intim) dezodorral fújtad be, ráadásul a tünetekből ítélve nagyon közelről. EZT NEM SZABAD! Sima deóval intim területeken óvatosan kell bánni, ha be is fújod vele, akkor is csak nagyon messziről szabad és keveset.

Viszont léteznek a világon intim dezodorok is, és nektek ezeket ajánlom. Előnyük, hogy kifejezetten puncira lettek kitalálva, és semmi baja nem lesz tőlük a lányoknak. Az én gyűjteményemben jelenleg 3 ilyen van, és tudtommal Magyarországon nincs is forgalomban több, de lehet persze, hogy tévedek. Ezekről van szó:

- Vionell spray (Müllerben kapható)

- Oriflame Feminelle spray (netről rendelhető)

- Avon Simply Delicate pumpás spray (netről rendelhető)

Hozzátenném még, hogy ezek közül a Vionell a legjobb szerintem. Mindhárom olcsón megvásárolható. Külföldről másfajta intim deókat (ami nálunk nem kapható) is rendelhettek, csak az kicsit macerásabb (ha érdekelnek ezek, google-ban nézz körül).

A barátnődtől azért nem árt, ha bocsánatot kérsz. Nyugodtan próbáljátok ki a dezodoros erotikát, higgyétek el, fantasztikus dolog, csak tiszteljétek egymást és a dezodorokat is.


Ja és a 2. válaszolónak:

tévedsz, a Rexonák nem tartalmaznak alkoholt. Higgy nekem, elég nagy szakértő vagyok...

2013. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 licsilili válasza:
90%

Te egy **** vagy. Hogy vagy képes a barátnőddel ezt csinálni?!

Nem csak porig alázod, de még fájdalmakat, betegségeket is okozol neki.

Ráadásul ha bejutott a lány hüvelyébe a dezodor, akár gyereke se lehet.

GONDOLKOZZÁL AMIKOR ILYENEKET CSINÁLSZ!!!!!!!

Vagy ha ilyen degenerált vagy FORDULJ SZAKEMBERHEZ!

2013. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%

Hát ehez nem tudok mit fűzni..-_-"

Szívből remélem hogy egyszer még visszakapod és hogy a barátnőd kidob!!

2013. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
34%

ritka bar.m vagy, de valószínűleg nem tehetsz róla. inkább a szüleid.



a puncira egyébként semmiféle deót meg egyebeket nem kellene fújkálni. egy egészséges hüvelynek nincsen szaga. és a mindenféle kémiai anyagból álló szerek csak elrontják a természetes hüvelyflórát.

szóval orvoshoz kell menni, kezelni és kész. utána sls mentes tusfürdőt használni és kész.

2013. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
89%
Te aztán egy nagy b@rom vagy!Remélem a barátnőd valahogy megaláz és kidom!
2013. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
95%

ezert elhagyni ? te akkora nyomorek vagy!!!!!

el se hiszem, h leteznek ilyen alpari tajparaszt emberek.

nem tehet rola, hogy ilyen. te viszont tehetsz arrol, hogy ilyen nyomorult vagy. tolem akkora pofont kaptal volna, h kikopted volna a fogaidat!

szanalom vagy!

2013. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkettőtöknek orvosra lenne szükségetek. A barátnődnek tuti nőgyógyász, lehet, hogy "csak" azért büdös a puncija, mert elkapott valami fertőzést. Neked viszont egy jó pszichológus kellene - de komolyan, ne haragudj meg érte - , de befújás nélkül, kedvesen is elmagyarázhattad volna, körül írhattad volna a problémát. Lehet, hogy ő még annyira naív, hogy neki ez a szag tűnik úgymond normálisnak. Ja, és azt is hallottam már, hogy 2 nő nincs a földön, akinek ugyanolyan szaga/illata lenne ott.
2013. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
55%
Helló Poszeidón! Mi újság odalent?
2014. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

Vágd pofon magadat!

Am igaza van neki!

Barom

2014. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!