Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne szép alakom?

Hogyan lehetne szép alakom?

Figyelt kérdés
Elég deszka vagyok, és úgy döntöttem, hogy elkezdek sportolni. Mondanátok olyan sportokat amivel lehet formálni az alakot? ( fenék, mell, comb, stb... )

2013. jún. 14. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok ilyen sport van, de ezt nem nekünk kell kiválasztani.

Hobbiszinten csinálnád vagy rendszeres edzéseket akarsz egyesületben??

Járhatsz konditerembe, ahol minden testrészre tudsz végezni specifikus gyakorlatokat.

Aerobic, úszás, futás, falmászás, szertorna, rsg, rengeteg sport van.

2013. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Izomépítésre én s a súlyzós kondi terem gépeket tartom a legjobbnak és az alakot az izmok adják
2013. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konditerem nincs a közelben, úgyhogy tornára, súlyzóra gondoltam.
2013. jún. 15. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszerzel 2 db kézisúlyzót vagy egy kétkezes rudat tárcsákkal, akkor azzal már elég sok mindent csinálhatsz otthon is.


vállra oldalemeléseket, vállból nyomást, mellre tárogatás, comb és fenék gyakorlatnak csinálj kitöréseket és guggolásokat súllyal, tricepsz-bicepsz kézisúlyzókkal, hátadra döntött törzsű evezés...stb

2013. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!