Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szörnyű az...

Szerintetek nagyon szörnyű az alakom? Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincsen jó alakom, és nem várom, hogy mondjátok az ellenkezőjét, csak kérlek ne legyetek túl durvák.

Már lassan két éve vagyon teljesen ki amiatt, ahogyan kinézek. Voltak már étkezési zavaraim, amiből mostanában próbálok kigyógyulni, de természetesen ennek örömére csak úgy jönnek rám fel a kilók..

Nagyon szomorú vagyok, és nagyon sokat sírok, de tudom, hogy nem jó megoldás a koplalás, és a hánytatás, de már semmi ötletem nincs.

Szerintetek ez egy nagyon elfogadhatatlan 17 éves alak? :/



2013. ápr. 8. 17:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ó képet azt elfelejtettem kitenni

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 8. 17:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez minden, csak nem szörnyű alak!
2013. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó ez az alak:) Legyen egy kis önbizalmad nekem is ilyen kb és mindenki dícsér :) Neked is szép alakod van nyugi^^ 13/L
2013. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ertem mi a bajod a alakoddal. A csipodnel erdekesen rendezodik el a zsir, vagy csont (nem latom pontosan, hogy mi az). Fogynod nem kell, szerintem ezen nem az segit. Alakformalas, esetleg megfelelo ruhak. Amugy nem veszes, es ne feledd mindekinek vannak hianyossagai, hibai.
2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly gond nincs veled. És ezen a testen a fogyás nem segít, ehhez sok edzés, torna és sport kell, akkor lesz csak jobb alakod, és egyél normálisan mert amúgy vékony vagy, csak nem elég formás, mert gondolom nem mozogsz eleget. Izom is kéne rád.
2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam szörnyű alakot, ez meg főleg nem az. Ilyen, és kész. Ha neked nem tetszik, akkor sportolj, attól feszesedni fogsz, egyébként meg teljesen átlagos.
2013. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Kezdj el valamit sportolni, hogy formálódj kicsit.


Nyilván vannak ennél jobb alakok is, de hímneműként elégedett lennék a tiéddel. Pedig én nem vagyok az a "mindegy, csak lány legyen" típus. Nálad más gondok vannak, de az nem illik bele ebbe a témába.(ha érdekel szívesen leírom)

2013. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne csináld már, csinos vagy! :)
2013. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs baj az alakoddal. Elkezdhetsz valamit sportolni, hogy kicsit izmisabb legyen a combod, hasad de ennyi. Jól vagy így!:) Kb. én is így nézek ki...sokszor ledagattoznak pedig elárulom 174cm 60kg. Sose fogsz mindenkinek megfelelni.:) A lényeg az: érezd jól magadat ès ne foglalkozz mások jelentéktelen, sértő megjegyzèseivel.

Bocsi, de meg kell hogy jegyezzem: a tükör kicsit hát maszatos. Nem bántásképp írtam, csak nagyon szúrta a szememet.

2013. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen rendben vagy, csak látszik rajtad, hogy nem sportolsz!

ne koplalj, hanem táplálkozz egészségesen és találd meg azt a mozgásformát, amiben örömöd leled.

az alap nagyon jó!

2013. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!