Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék e szörnyű érzés...

Mit tehetnék e szörnyű érzés ellen?

Figyelt kérdés
Ha összeveszek valakivel, ami általában akkor történik, ha megbántott valamivel, akkor nagyon haragtartó vagyok, több hónapig és képes vagyok sértődöttnek lenni, úgy hogy nem is szólok pl. a barátnőmhöz. De közben pedig szeretnék már vele beszélgetni, és sajnálom, mert tudom hogy neki ez szar érzés. De közben, akkora harag is van bennem, hogy leírni nem lehet. Tehát egyszerre van bennem sajnálat és harag is, de a harag erősebb. Most is ez van, nagyon rossz. Mivel sokáig tart, azután ő már rám sem néz :(
2011. márc. 21. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

velem is ez volt!a legeslegjobb barátnőmmel,akivel együtt nőttünk fel összevesztünk egy fiún(konkrétan lenyúlta tőlem,aztán 3 hét után szakítottak)azóta se tudtam ezt megbocsájtani.


már 6 éve nem beszélünk,csak köszönünk max.egy utcában lakunk.

2011. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

adj felül ezen, én is ilyen vagyok, de néha muszáj.

menj oda hozzá, sz.ard le a haragot...

2011. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Béke
2011. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a bnőd,békülj ki vele,neked kell kezdeményezni,mondjuk attól függ,h min vesztetek össze,ha téged bántott meg akkor neki kéne bocsánatot kérni tőled,de ha fordítva...
2011. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bocsánatkérés nem attól függ, hogy ki bántott meg kit. A bocsánatkérés annyit jelent, hogy többre tartod a kapcsolatotokat mint az egódat...
2011. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez ellen nem tudol tenni,ilyen vagy
2011. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!