Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű rémálmok! Miért? Mit...

Szörnyű rémálmok! Miért? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam,ő a 4.gyerekem.Szörnyű rémálmaim vannak!Elég sokszor azt álmodom,hogy meghal.Még leírni is szörnyű.Majdnem megőrülök álmomban.A többi gyerekeimnél sohasem álmodtam ilyesmit.Mitől lehet ez és mit tehetnék ellene?Más is álmodott már ilyen rémes dolgot a babájával kapcsolatban?
2010. jan. 13. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom csodababa, mert azt mondták nem lehet gyermekem, és mégis megfogant.Az egész terhességem azzal telt, hogy féltem, nehogy elveszítsem,rémálmok gyötörtek meg ilyenek.Kb 5-6 hónapos koráig azon izgultam,nehogy csecsemőhalál érje, és beköltöztem a szobájába, ennek ellenére ott is rosszakat álmodtam.Mára elmúltak, de kegyetlen egy időszak volt.Sokakszerint azért, mert túlságosan féltem és féltettem.
2010. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

halk zene elalvas elott, kis friss levego (picit kinyitod az ablakot), meleg tej.

en terhessegem vegen almodtam rémeket, meg az elso hetekben

nemhiszem hogy ezek segitettek, inkabb csak az ido

2010. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és még fontosabb!!!! mondogasd magadnak elalvás előtt: nem akarok rosszat álmodni a babámról, nem akarok rosszat álmodni a babámról! ez is beválhat.

másik, amit még szoktam, ha napközben olyan dolog történik velem, hogy pl. látok egy bogarat (utálom őket), de nem dolgozom fel, hanem elsiklok felette, álmomban tuti előjön.

ezért akkor is tudatosítom inkább magamban, ez egy bogár, undorító, nem akarok erről álmodni.

vagy pl. megijedsz, mert a babád elesik, de nincs időd feldolgozni, biztos rosszat álmodsz róla, akkor is mondd el magadnak, akár hangosan is. elesett a babám, nincs semmi baj, nem akarok ezzel álmodni.

próbáld meg feldolgozni nappal. tuti nem fogsz róla álmodni. nekem ez vált be.

2010. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem tényleg elmúlik.
2010. jan. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!