Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szörnyű az...

Szerintetek nagyon szörnyű az alakom? Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincsen jó alakom, és nem várom, hogy mondjátok az ellenkezőjét, csak kérlek ne legyetek túl durvák.

Már lassan két éve vagyon teljesen ki amiatt, ahogyan kinézek. Voltak már étkezési zavaraim, amiből mostanában próbálok kigyógyulni, de természetesen ennek örömére csak úgy jönnek rám fel a kilók..

Nagyon szomorú vagyok, és nagyon sokat sírok, de tudom, hogy nem jó megoldás a koplalás, és a hánytatás, de már semmi ötletem nincs.

Szerintetek ez egy nagyon elfogadhatatlan 17 éves alak? :/



2013. ápr. 8. 17:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A szörnyű nem itt kezdődik! Szerintem jó.


F

2013. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy kedves volt és köszönöm egyébként is a válaszokat, lényegesen jobban érzem magam! :)
2013. ápr. 9. 17:27
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó.. a bugyis képedre fel is állt :)
2013. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Alapnak nagyon jó ez, így sem vagy rossz, de ha elkezdesz aktívan sportolni, sokkal többet is kihozhatsz magadból :)
2013. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lapos hasad van! Egy hozzászóló írta, hogy a "csípődnél furán oszlik el a zsír", nos a bugyid teszi ezt, mert bevág!


Szép vagy, rengetegen megirigyelnék az alakodat! Növelni kell valahogy az önbizalmad, de ha már hánytatáson töröd a fejed, lehet érdemesebb szakemberhez fordulni!


25L

2013. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elfolysz... Talán nem ártana megmozdulni és sportolni. Talán nem hányni meg koplalni kéne.
2013. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Például lemoshatnád a tükröt, és sportolhatnál.

Nem szörnyű az alakod, csak látszik hogy nagyon tini vagy és teljesen edzetlen!

2013. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem kell ide olyan nagy sportolás :D néha 1 kis lábemelés/hasprés és jó is :D
2013. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!