Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne úgy szép alakom,...

Hogy lehetne úgy szép alakom, hogy a melleim ne ereszkedjenek meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó alakom van, de nagyok a melleim. Elkezdtem fogyni, így kisebbek lettek, és mintha kicsit jobban lógnának. Ezt meg lehet előzni valamivel?

Nem tartok szigorú diétát, inkább sportolok (futás, bicikli), de a kínos helyeken (has) bezzeg nem akar tűnni a zsír. Tudtok ajánlani valami olyan edzést/diétát/szert amivel ez megelőzhető?


2013. jún. 3. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy lehetne bármit is tenni. Ott nincs izom, nem tudsz edzeni, hogy feszesebb, izmosabb legyen, mint egy popsin vagy hason pl.

Egyébként hasonló helyzetben vagyok, 70 kilóról fogytam 62-re, 70 kilósan 75FF kosaras melltartót használtam, most viszont nagyok rám, a kosár csúnyán ráncolódik rajtam. Nem néztem mekkora lehet a méretem, de simán lehet, hogy már csak 75E vagy 75D kell....

2013. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Has és csipő tájékra nekem a hullahop bevállt. Kicsit macerás, mert idő kell hozzá.
2013. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem fogyás előtt jobban lógtak a melleim. Sokat súlyzózom és úszok, jót tesznek, próbáld ki szerintem (egyébként (80E-ről fogytam 70E-re).
2013. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyébként hasra a hasprés jó, illetve az úszás is segített. Sok sikert.
2013. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Futásnál, ugrálásnál sportmelltartó, mert megtartja a melleket. Egyébként nekem is ez a problémám, egy méretet csökkent a mellem, és hát... nem esik a "kicsi és formás" tartományba.
2013. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!