Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira fáj, hogy már sírni...

Annyira fáj, hogy már sírni tudnék (? )

Figyelt kérdés
harmadikán kellene megjönnie a menzeszemnek.annyira fáj a mellem,hogy nem bírom már. levettem a melltartót mert nem bírtam már elviselni. ha lefekszek és utánna felállok úgy érzem,hogy két nagy sziklatömb van benne és minden lépésnél majd le szakadnak.szokott fájni a mensi előtt,de nem ennyire mint most.normális ez a nagy fájdalom menstruáció előtt.27 éves vagyok de még ilyen nem éltem át,kivéve mikor terhes voltam a fiammal.
2013. ápr. 29. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nagy valószínűséggel terhes vagy megint. Gratulálok:)
2013. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
kivéve mikor terhes voltam a fiammal.-lehet hogy jön a kistesó? :)
2013. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de kedvesek vagytok :)

nagyon örülnénk neki és persze már jó ideje nem védekezünk, de őszintén szólva ez most nem is fordúlt meg a fejemben,mert a fiammal 7 hetes terhesen jött a mellfájdalom és most még 3 napom van menstruációig :(

2013. ápr. 29. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Minden terhesség más, még ugyanannál a nőnél is.

Tesztelj, hátha :)


Nekem anno semmi jel nem volt, csakis a mellfájdalom már mensi előtt 2-3 nappal.

2013. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ha 3-án nem jön meg,akkor 4-én reggel tesztelek :)

de ha nem vagyok állapotos akkor ebből doki lesz?normális dolog ez hogy -tegyük fel,hogy terhesség nélkűl- ennyire fájjon a mell menstruáció előtt?

2013. ápr. 29. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet???
2013. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Holnap reggel csinál!
2013. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok.:)
2013. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen,el néztem a dátumot bocsi...majd írd meg mi lett!!!
2013. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sziasztok lányok.bocsi,hogy így megvárattalak titeket.csináltam tesztet. negatív lett.de azóta még nem is jött meg.

szerintem tuti hogy itt valami gubanc van.hormonzavar vagy ilyesmi,mert ez az őrületes mellfájdalom ami volt az nem normális.amúgy elmúlt a mellfájdalom.már csak egy picit érzékeny azóta.de a menzeszem is mi a csudáért nem akar megjönni???teljesen össze vagyok mostmár zavarodva :(

2013. máj. 4. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!