Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először nőgyógyásznál - hogy...

Először nőgyógyásznál - hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Lassan 24 éves vagyok, de még nem voltam soha nőgyógyásznál. Most is csak amiatt kell mennem, mert a munkahely, ahova megyek, elvárja több orvosi papír mellett ezt is.

Magánhoz nincs időm már elmenni, sürgős (utolsó pillanatban derült ki), ugyanakkor az SZTK-stól tartok nagyon.

Le fog cseszni? Hogy kéne készülnöm rá? Nyilván előtte megfürödni meg ilyenek, azt értem.

Régebben azt tanácsolták, sok helyen olvastam, hogy szoknya, de én kövér vagyok, olyat sosem hordok, sőt hosszabb szárú felsőm sincs. Direkt emiatt vegyek?

Ha már bogyót is akarok az alkalom kapcsán íratni, mi kell ahhoz? Mit fog kérdezni hozzá vagy tenni?


2013. ápr. 15. 20:12
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy pozitív tapasztalataid lettek, és kívánom, hogy az évenkénti ajánlott szűréseken kívül csak akkor kelljen nődokihoz menned, ha babát vársz. Remélem nem vagyok félreérthető. :)

Szóval, sok jót és egészséget neked!

2013. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!